Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ukowanie radia cb w scenicu ..


Rekomendowane odpowiedzi

cyberhuba, Miałem podobny problem z ulokowaniem zmieniarki CD. Niby auto przestronne, masa schowków, a sprzętu dobudować nie ma gdzie :-/ Ja takze zastanawiam się nad tym tematem, z tym że nie mam jeszcze kupionego radyjka. Myślę nad czymś takim jak: COBRA 75 WX ST. http://www.allegro.pl/item246622123_cb_rad..._magnetycz.html

Moim zdaniem, puszkę przyłączeniową można zabudować nad podsufitką, tak by gdzieś koło lampki oświetlenia było gniazdo do gruchy, całe radio natomiast znajduje się własnie w gruszce.

Jeśli natomiast posiadasz już jakieć radio o typowym wyglądzie, to widziałem na spocie u kol. CAPOMAN'a radyjko przymocowane po prawej stronie konsoli środkowej (przed fotelem pasażera) Ponoć dość poręczne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem wielokrotnie jak mam zrobione i takie rozwiązanie polecam. Mocowanie na rzep, przy konsoli od strony kierowcy. Jak wychodzę z auta, radio sobie chowam.

Co do cobry 75, to sam się zastanawiałem nad tym radiem ale gruszka jest ciężka a kabel łączący z puszką bardzo, bardzo, bardzo sztywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, Nestety nie miałem jeszcze okazji sprawdzić tego organoleptycznie, ;) ale myślę, że grucha mogłaby wisiec gdzies pod lusterkiem wstecznym, i nie było by to zbyt kłopotliwe. Ponadto dowiedziałem się, że jaszcze jakieś modele mają podobne rozwiązanie ale cena jest wyższa. Temat w związku z tym, na razie pozostaje w strefie planów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje radyjko mam przyłapane opaskami plastikowymi do lewego boku fotela pasażera. Rozwiązanie dość wygodne w użytkowaniu, bo nie muszę schylać się do radyjka, kiedy chcę podregulować gałeczki. Jedynie przy przesuwaniu fotela są problemy, ale fotel pasażera jest raczej nieprzestawiany...

Radyjko to Midland 1001z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster

Swoje umieściłem na kanale pod lodówką po lewej stronie nóg pasażera. Wada to tylko tyle, że fotel nie dosunie się do przodu na maxa. Ale z drugiej strony po co tak daleko jeździć fotelem??

Wszystko widać, łatwe dojście itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!