Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Taśma poduszki powietrznej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

podepnę się pod temat, gdyż również mam problem z urwaną taśmą zwijacza poduszki powietrznej. Moje auto nie posiada tempomatu, a klakson jest w kierownicy (piszę o tym dlatego, gdyż słyszałem, że ma to wpływ na rodzaj zwijacza). Kupiłem już używaną część, jednak po podłączeniu jej przez elektryka samochodowego cały czas wył klakson. Elektryk stwierdził, że część jest uszkodzona i musi być gdzieś zwarcie. Postanowiłem dzisiaj zadzwonić do serwisu Renault i dowiedzieć się ile kosztuje nowa taka część. Otrzymałem informację, że muszę wiedzieć jakie oznaczenie ma mój zwijacz (LUCAS, czy JAEGER). W związku z tym mam następujące pytania:

 

1. Jak można to rozpoznać jaki mam typ zwijacza? Czy muszę ponownie rozkręcać kierownicę i wyciągać tą część, żeby odczytać oznaczenie?

2. Czy wizualnie różnią się takie części, czy różnica jest raczej w "środku" części?

3. Czy do mojego samochodu mogę mieć wpiętą część tylko tego samego typu, który mam obecnie? Lucas jest dwukrotnie tańszy niż Jaeger.

4. Czy przyczyną ciągłego wycia klaksonu po podłączeniu kupionej części może być to, że był to nieodpowiedni typ (LUCAS albo JAEGER)?

 

Przed zakupem kolejnej części chciałbym się w 100% upewnić, czy na pewno to co kupię będzie odpowiednie.

 

Dodano: 31 sie 2015 - 16:38

Odświeżam, gdyż bardzo zależy mi na pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!