Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Scenic WERSJA LIMITOWANA,FULL OPCJA Radom


adasko819

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o sprawdzenie tego samochodu w razie dokładniejszych oględzin jestem w stanie zapłacić bo mam dość daleko

http://otomoto.pl/renault-scenic-wersja-limitowana-full-opcja-C21829567.html

 

VIN - numer ident. pojazdu :

VF1JA1A0524211506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pierwsza sugestia, od Radomia z daleka, druga, wpisz telefon gostka w google i zobaczysz, że to nie tylko handlarz, ale także budowlaniec i ... A nie od dziś wiadomo, że jak coś jest do kilku rzezy, to znaczy, że jest cienkie.

Odnośnie auta, wersja limitowana, a nawet nie wie jak ją opisać. To co on opisał, to standard ale... z ubytkami. Ciekawi mnie zapis o instalacji, że ma polską homologację, znaczy, że była montowana za granicą, gdzie potem znajdziesz gościa do tzw. regulacji gwarancyjnej albo części. Wersja LIMIT, a kiera ma inny odcień poduchy, nie ma radia fabrycznego, dla mnie to ściema. Zobacz, kto tyle gazet kładzie na tapicerce, czuję, że kupił go z jakiejś powodziówki bo był smród, syf i go uprał, teraz nie ma dobrej suszarni do wysuszenia. NA szybie naklejka MONTURA, to hiszpańko-amerykański producent odzieży czy cóś (tak wyszło w google). Żadna fascynacja w tej cenie, a wręcz podejrzliwa.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki też mnie dziwiło te dziwne wyposażenie bo są braki do ful opcji i mały przebieg a z tego co dzwoniłem do niego to instalacja ma już 5 lat i 80 000 na gazie już zrobione i jak dla mnie mały bardzo przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak b chciałem różnych zdań czy to zabronione ? ale już zdecydowałem nie jadę zobaczyć auta za daleko i nie opłaca się a jak ktoś by miał sprawdzonego lagunę kombi,scenic, najlepiej benzyna gaz do 18 000 zł nie chce ON pisać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porządku. Jedyne co bym brał to felgi, ale po obejrzeniu czy w dobrym stanie :-)

Co do auta to zdjecia jakieś takie słabe. Wersja limitowana a nie ma podgrzewania przedniej szyby. Ciekawe czy to normalne.

OK jest skóra.

Jak blisko to można zerknąć a jak daleko to ewentualnie poprosić o więcej zdjęć. To taka ogólna uwaga co do oglądania na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

za to tu jest "idealny":

http://allegro.pl/renault-scenic-megane-1-6poj-k-l-i-m-a-t-y-z-a-c-i2107532606.html

 

Nic nie jest ważne przy takim spalaniu jak podają w ogłoszeniu ..... !:

 

"SAMOCHÓD UŻYWANY---- JAK NOWY!!!

STAN LICZNIKA: 140 121 km

MOC SILNIKA: 108KM

SKRZYNIA: 5-BIEGÓW----- Manualna

RODZAJ SILNIKA: BENZYNA

ZUŻYCIE PALIWA: ca. 5,8 l/100km średnie spalanie

ca. 6,5 l/100km spalanie w mieście

ca. 4,5 l/100km spalanie poza miastem

Rok produkcji: 2001 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 1,6 miałby spalać tyle co on podał, to mój powinien nie wiele więcej. Gość wziął wskaźniki z diesla, ale tylko wskaźniki. Czy on taki idealny, to nie wiem, klapka paliwa jakby była tykana, tak samo przód, lewy błotnik źle zgrywa ze zderzakiem (ale tylko lekko), no i maska do regulacji na dolnych odbojach. Zrobił zdjęcia, ale środka centralnie i komory silnika w całości nie miał czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!