Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic do oceny - czy warto?


grzesju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę o ocenę - czy warto się nim zainteresować

 

Mam swoje pierwsze spostrzeżenia, ale chciałbym się upewnić

 

http://otomoto.pl/renault-scenic-oplacony-stan-perfekcyjny-C22604167.html

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dośc poczciwie ale sprzedaje go handlarz więc czy aby autentyczny przebieg ??? Po kierownicy to widzę, że raczej 2 z przodu. Nie ma też fotek konsoli środkowej co może świadczyć o zużyciu. Brak zdjęć komory silnika :-)

Edytowane przez Tomik
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

czyli moje obawy się potwierdziły - jak na 121 tys to ta kierownica za bardzo wytarta, lewarek też sie "swieci". Nie ma zdjęcia konsoli chyba celowo - auto w bogatej wersji a ja widzę ramkę do radia niefabrycznego.

Ale co mnie najbardziej zastanawia to mam wrażenie jakby były zmieniane poduszki (inny kolor poszycia poduszki w stosunku do reszty) - czy mogę się mylić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesądzałbym po kierownicy. Ja mam takiego Sceniola i kierownica przy 165000 wytarta gorzej niż ta . A mam go z całą historią (sam sprowadziłem) od Niemca z pod domu. Tak samo miałem w Lagunie. Poduszka jest ok. Tak to było kolorysrycznie. Ale poniważ handlarz zachowałbym ogólną ostrożność bo auto na handel to nie cukiereczek tylko coś na czym zarabia koleś

 

Masz w ogłoszeniu VIN Zadzwoń do serwisu powiedz że kupiłeś auto z niemiec i chciałbyś zajrzeć w historię serwisową . U mnie było bez problemu. Tylko grzecznie trzeba))))

 

Cena nie jest też za niska a nawet wysoka bym powiedział.

Edytowane przez Metys79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny kolor to nie można dopatrzyć zbyt wiele.

Co do sprawdzenia to tak:

- jak tam poduszki, Grzesju możesz się mylić ale to trzeba sprawdzić na żywca, jak pusta to pusta ale na oko nie da rady,

- właśnie ta konsola, nie wiem jak klima, radio etc, sterowanie radia przy kierownicy posiada,

- przebieg? hm..benzyna, może tak może nie. Znam auta a raczej kierowców którzy faktycznie zrobili przez 10 lat tylko 80 tysięcy i mniej,

- chyba uszkodzony prawy halogen ale może to odbicie, oczywiście sprawdź czy lampy to nie angliki :-),

- kierownica może być wytarta, to chyba nie jest skóra więc zużycie postępuje szybciej, wiem coś o tym,

- lewarek potrafi się wycierać, zależy jaka ręka i czy jeździ w trasach czy w koło komina,

- ma ESP czy nie ma, chyba ma bo coś widać na desce.

Ogólnie możliwie jak na pierwszy strzał. Poproś o inne zdjęcia, zobacz na żywo jeśli jest blisko.Brakuje zdjęć deski, silnika.

Nie skreślaj auta bo np. dowiesz się że miało coś malowane. To nie jest problem. Byle lekko uszkodzone i dobrze naprawione.

PS. Pasuje mi komplet alusów od tego auta.....Szukam

 

Dodano: 26 sty 2012 - 00:47

Zadzwoń do serwisu powiedz że kupiłeś auto z niemiec i chciałbyś zajrzeć w historię serwisową .

Próbowałem kiedyś Grzecznie, ale dopiero za 3 razem udało się. Wcześniej proponowali przyjazd z włascicielem auta. Zależy od ludzi.Jak w każdej sytuacji.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metys79

Mała rzecz a cieszy :). Mnie ucieszy trochę więcej śniegu na jednej z dróg. Poważnie, ponieważ drogowcy zapomnieli o niej. Wyremontowali kawałek, który był OK a zostawili taki z falami, dziurami itd. Jak spadnie duży śnieg to będzie równiutko :)

 

Proszę trzymać się tematu - Tomik

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ASR jak napisał, a tym bardziej nie ma ESP. Poznać można, bo na konsoli po lewej stronie pod kierownicą nie ma wyłącznika. W Renault nie oddzielali systemów ESP od ASR i czegoś tam jeszcze, wszystkie były razem (3 w 1) i widniały pod nazwą ESP, ale oczywiście oddzielnie i nie zależnie miały ABS, tak jak to jest w Reńkach. Maska przednia troszkę za nisko spada przodem, ale to można zweryfikować zamkiem i odbojami, jednak świadczyć to może o dłubaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!