Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o pomoc jesli ktoś miał podobne problemy. Pierwsza wizyta u mechanika klima nie włącza się , podpięcie CLIPa - potrzeba wymiany czujnika klimy OK wymieniłem . Druga wizyta napełnienie gazem , sprawdzenie bezpiecznikow , szczelności OK. Dalej sie nie wlacza - znowu komp i niby cisnienie jest czujnik sprawny bo nowy , sprężarka podpięta na ostro działa i nic dalej sie nie wlacza . Komputer wyświetla Kod błedu P0530 - obwód czujnika zwarty do GND. POMOCY!!!

 

Dodano: 06 kwi 2012 - 17:35

Aha dodam jeszcze, że klima manualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Przerabiam podobne objawy, z tym że u mnie kod błędu 053401. Klima nabita. Czujnik wymieniony na nowy, i nie rusza nawet wentylator po załączeniu klimatyzacji, po zalożeniu starego wentylator ruszył, klima pare razy się załączyła, a później powtórka z rozrywki. Instalacja przejrzana, bezpieczniki podobnnie, wprawę w dostaniu się do skrzynki w komorze silnika mam na tyle, że dobieram się tam w 5min. Dziwne jest że przy ruszaniu przewodami, czasami powoduje to włączenie wentylatora klimy, to na 1 to na 2gi stopień. No ale wszystko kontakt sprayem popryskane, żadnych przecięć nacięć. Nie wiem czy ewentualne dostanie się wilgoci do czujnika nie spowoduje jego uszkodzenia, więc nawet nowy wówczas szybko poleci. Ale nie wiem, nie znam się... Ja prawdopodobnie postawie autko do serwisu zajmującego się klimatyzacją i niech oni zobaczą dokładnie co i jak, tyle że koszt pewnie będzie jaki będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!