Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wady modelu czy tylko mojego egzemplarza?


nasti

Rekomendowane odpowiedzi

1. Bezproblemowo da się obsługiwać drogowe przy włączonym kierunkowskazie. Fakt, że trzeba użyć trochę więcej siły tak z 50%, ale nie jest to żadna tragedia. I wcale nie jest to żadne uczucie przegwałcania zapadki. Bardziej mnie irytuje czułość manetki na lewy kierunkowskaz. Czasami wystarczy tylko dotknąć i już pyka.

 

2. Przednie wycieraczki mają 1.5 sek opóźnienia przy naciśnięciu spryskiwacza, pryska od razu. Ta z tyłu chodzi od razu, ale za to pryska z opóźnieniem.

 

3. Efekt obciążenia silnika nie występuje, a mam wersje 2 litrową ale bez turbo. Czy w wersji turbo nie ma czasem elektrycznej pompy wody?

 

4. Składanymi elektrycznie lusterkami nie dysponuję.

 

Auto zostało wyprodukowane w czerwcu 2008r

 

Dodano: 17 kwi 2012 - 09:19

Tak mi przyszło do głowy, że być może przy tej szybkości obrotowej przestawia ci się KZFR.

Ale trudnio coś wnioskować na odległość.

 

Dodano: 17 kwi 2012 - 18:32

Punkt drugi wycieraczki. Opóźnienie jest tylko jak samochód stoi, jak jedzie to opóźnienia nie ma - po pociągnięciu za wajchę spryskiwacza wycieraczki ruszają bezzwłocznie.

Edytowane przez sanfran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A jednak!!!! Dzisiaj w trakcie nocnej jazdy znowu zjadawiał mnie przełącznik od długich. Na parkingu załączyłem kierunek i spróbowałem kilka razy przęłączyc na długie - tym razem podszedłem do sprawy troche bardziej "fizycznie" i ... za którymś razem dźwignia poddała się!!! Za każdym kolejnym przełączeniem było lepiej (tzn. lżej). Wynika z tego, że za pierwszym razem trzeba się nie cackać i użyc siły. Po "rozdziewiczeniu" dźwignia działa tak jak powinno. Tym, którzy jeszcze nie "aktywowali" tej funkcji zalecam daleko idącą NIEOSTROŻNOŚĆ!!!

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!