Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sterowanie centralnym zamkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mam takie pytanie, gdzie w renault megane coupe znajduje sie sterowanie centralnym zamkiem? dodam ze jest to megane z 1996r. Pytam dlatego iż chcę podłączyć sterowanie zakupione z allegro. z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie ten temat:

http://megane.com.pl/topic/37775-czy-jest-szansa-zrobienia-pilota/page__p__290733__fromsearch__1#entry290733

Dowiesz się z niego jak, co i gdzie.

Nawet bez ingerencji w UCH, gdzie jest to sterowanie.

Wystarczy wpiąć się w odpowiednie przewody za konsolą centralną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz, czytałem juz ten temat, lecz nie rozwiazałem swojego problemu, gdyz próbowałem się juz podpiać pod przycisk na konsoli centralnej i działało tylko zamykanie drzwi. Z niewiadomych mi powodów przycisk nie otwiera drzwi, co skutkuje tym ze podpinajac się pod niego nie otworze drzwi z pilota..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ręcznie tym przyciskiem potrafisz zamknąć i otworzyć zamki siedząc w aucie???

Jeśli możesz to jak to robisz, bo czytałem już o opcji, że tylko w jednym kierunku przycisk działa, naprzemiennie. W takim przypadku możesz z tym mieć problemy i trzeba by do modułu UCH za bezpieczniki się wpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym problem że nie mogę. w środku tym przyciskiem moge tylko zamykać drzwi, a otwierac juz nie. jaki kolor ma ten moduł? i mam jeszcze jedno małe pytanie. przy centralce ktora kupiłem są dwa kabelki do podlączenia do kierunkowskazów. jak moge sie podpiać pod przycisk od świateł awaryjnych? pytamponieważ przy tym przycisku jest 8 albo wiecej pinow

 

Dodano: 14 kwi 2012 - 14:37

wie ktos jak wpiac sie do modułu uch?pod jakie babelki się podłączyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o którą kostke chodzi? o jedna z tych czterech znajdujacych się z tyłu skrzynki bezpieczników, czy o tą która znajduje sie na trzecim zdjęciu ( znalazłem ja gdy odsłoniłem plastik przysłaniajacy próg)

post-43195-0-34456300-1334422141_thumb.jpg

post-43195-0-79406700-1334422159_thumb.jpg

post-43195-0-74543000-1334422174_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory mogą być inne .Podłącz żaróweczkę jednym przewodem do masy drugim do pinu wskazanego na schemacie i zamykaj i otwieraj centralny - sprawdź czy podczas otwierania lub zamykania zaświeci się kontrolka na 1 sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa załatwiona, centralka podłaczona:) niestety ta kosta z wczesniejszego trzeciego zdjecia nie miała nic doczynienia z centralka. Wszystkiemu był winien szary kabelek widniejący na pierwszym zdjeciu załączonym poniżej. Na drugim zdjęciu jest pokazane zlącze od przycisku centralnego znajdujacego się na konsoli. Wystarczyło odłączyć ten szary kabelek, przylutowany był do trzeciego pinu. Dziękuje wszystkim za pomoc:)

post-43195-0-27360800-1334606839_thumb.jpg

post-43195-0-06600900-1334606891_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 lat później...

Odświeżam temat, mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się ta kostka do której trzeba się wpiąć? Albo w ogóle gdzie się wpiąć żeby ominąć przycisk na desce? Mam model ph1 cabrio 97r i ten sam problem, przycisk na konsoli otwiera i zamyka tylko po zapłonie, bez kluczyka w stacyjce tylko otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!