Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Postojówki led


T.Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie interesuje mnie homologacja (jak będzie nie będę protestował). Mają świecić lepiej niż orginalna żarówka. Moje Philips-y też nie mają homologacji na drogę(interior use only), a gdy zapytałem diagnosty o te postojówki, to odpowiedział "jak potrzebne panu takie mocne to nie widzę przeciwskazań". Więc szukam żarówek led, w oprawce W5W, które będą świecić lepiej (albo przynajmniej tak samo) niz orginalna żarówka,po włozeniu w trzecie światło stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie. Ale przymierzam sie do tych high power

 

Dodano: 18 cze 2012 - 20:12

No i kupiłem te high power. Jednak high power jest tylko z nazwy. Po prostu słabiaki. Teraz to ja już nie wiem jakich szukać. Jak się zrobi ciemno to zrobię zdjęcia

Edytowane przez T.Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie philips led cree vs. no name high power led. Prawa lampa cree, lewa high power

post-17361-0-97176200-1340056492_thumb.jpg post-17361-0-17992000-1340056550_thumb.jpg

post-17361-0-78482800-1340056595_thumb.jpg post-17361-0-66861700-1340056638_thumb.jpg

Jako postojówka ta high power jeszcze będzie, ale do trzeciego światła stop się nie nadaje. Gdy włożyłem tą "żarówkę" w lampę widać było tylko mały punkcik świetlny. A jak zamieniłem na philipsa to widać było że się wyróżnia spośród żarówek na plus.

Teraz planuję zamontowć w lampę(już rozebrałem) panel z diod 3528smd. Takie mam w oświetleniu wnętrza i zobcze jak się będą sprawować w trzecim świetle stop.

 

Dodano: 20 cze 2012 - 00:03

Po zmontowaniu panel wygląda tak

post-17361-0-94644100-1340143211_thumb.jpg post-17361-0-24401600-1340143399_thumb.jpg

Edytowane przez T.Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postojówki wyglądają spoko. Widać mocniej niż te philipsy. Cena też całkiem więc się opłaca:

klepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-1xHP-W5W-T10-KolorBialy-Ksenon/6"]Żarówka Led 1xHP W5W T10 Kolor:Biały Ksenon Postojóki Renault Megane

 

Odnośnie Paneli Led wygląda to ciekawie. Z tych Paneli jest duzy wybór:

klepledowy.pl/pl/c/LED-Panel-Led/12"]Panel Led światło stop Maganka

Jak wprowadzą świecące na czerwono to może też pomyśle o czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markkato źle patrzysz. Prawa lampa pojazdu to philips. Prawa na zdjęciu to high power (taka ja z twojego linku). Czyli od kierowcy high power a od pasażera philips. Z tych high power jestem niezadowolony, bo spodziewałem się high power, a jest low power :)

Panel w trzecim świetle stop zrobiłem sam a nie kupowałem. Zdjęcia przedstawiają orginalną lampę przerobioną na ledy. Taśma z rolki np.biała naturalna

Edytowane przez T.Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!