Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Diesel Megane czy Laguna?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pytanie co byście polecili megane czy lagunę? Jeśli megane to jaki silnik 1,5dci 82KM lub 105KM, czy 1,9dci 120KM, a może lepiej lagunę 1,9dci 120KM. Auto z rocznika od 2002 do 2004 oczywiście Hatchback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane kojarzy sie ze sportowym wyglądem... a Laguna jest poważniejsza wg mnie... to była moja opinia, gdy bede miał 50 to rozglądne się za np typem jak Koleos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Laguna, o wiele wygodniejsza, większa, "płynie" po drodze. W porównaniu do megane I to prawdziwe cacko <piwko> Tylko ja bym szukał Lalki po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co na to Twój minister finansów, dobra laguna po lift to około 20 tysi, megana w tej cenie będzie już po tzw. zestawie startowym, czyli już po podstawowych wymianach które Cię czekają zaraz po kupnie <piwko>

Edytowane przez pcz_07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Zakupiłem Lagunę 2002r 1,9dci 107KM i dziś rano problem po 2 tygodniach uzytkowania, otóż stało się tak

Rano otworzyłem normalnie wsunołem kartę, kontrolki zapaliły się normalnie jak zawsze, a po wciśnięciu przycisku start wszysko zgasło i nic nawet światełko nie zapala się przy otwieraniu drzwi no i centralny też nie działa wogóle cisza. Czy to może być akumulator? Proszęw miarę możliwości szybką odpowiedź dziś muszę zjechać do domu po całym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!