Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o opinię na temat megane cc


maciejka07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam prośbę o ocenę samochodu

http://otomoto.pl/renault-megane-wersja-karmann-C24428813.html#description

Mam do sprzedającego ponad 500 km i nie wiem czy warto jechać, czy szukać dalej?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechać 500km to najpierw warto sprawdzić VIN w ASO, potem znaleść punkt gdzie można sie umówić na przegląd auta i przy tym przeglądzie być (sic).

W TVN Turbo ostatnio słyszałem o Skodzie Superb sprawdzonej w ASO, wszystko ok powiedzieli, gość kupił a potem wyszło że poł przodu wspawane, brak geometrii a co najlepsze jedne połówka z innego rocznika a druga inna. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za opinie.

Ze zdjęcia kierownicy i fotela mało widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sobie do pierwszego lepszego ASO, jak dobrze zagadasz, to przez telefon powiedzą Ci historię auta wg vin'u. Ale z doświadczenia wiem, że dalej niż 50 km za używanym autem się nie jeździ... szkoda czasu i pieniędzy. A sprzedający wie, że jak już przejechałeś całą Polskę za tym autem, to go kupisz tak czy siak. Ładny, czarny, czerwona skóra.. w momencie kupna możesz nic więcej nie widzieć... ja tak mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście była możliwa opcja, ale ten konkretnie egzemplarz wyjechał z fabryki na 16'

moim zdaniem coś tu śmierdzi.. ale pewnie się czepiam. Nie jechał bym po taką okazję z takim przebiegiem rok po sprowadzeniu 500km. Rok to akurat czas na kilku miesięczne stanie pod plandeką, sprowadzenie na lawecie, doprowadzenie auta do super stanu, dodaniu jakichś 5 tysięcy do stanu licznika, aby nie było, że nie jeździł i do sprzedaży. W opisie niema nigdzie, że nie bity.. ale to pisze tylko z moich obserwacji, a nóż akurat ten model będzie naprawdę wart uwagi! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!