Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Namierzyłem Scenica 1,6


brzuch

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis bedac na zakupach zaczepiłem Pana posiadajacego Scenica z roku 2000 okazało sie ze na sprzedaz.

Autko kupione w kraju 2 własiciel od 8 lat, przebieg niecałe 100 tys (ale kierownica jeste dziwnie powycierana) wypsazenie bez szalenstwa (4 poduchy klima ręczna itp)

Samochód zarejestrowany jako cięzarówka, wszystkie naprawy robine w nieautoryzowanym serwisie na wszystko sa faktury.

Cena 8 tys.

2 misnusy dla samochodu Pan pali papierosy tak wiec smierdzi w srodku(mysle ze solidne pranie pomoze), tłumik juz pierdzi.

Co posprawdzac zeby sie nie naciąć i jak wyglada sprawa z cewkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szukasz samochodu, to może zainteresuje Cię moja propozycja? Posiadam szczeniaka 1.6 16V, 90KM w stanie dobrym+ z 1998 (pierwsza rejestracja 1999). Przebieg autentyczny 243000+ (nie daję wiary w te niecałe 100 000!). Z minusów: drobniutke ognisko korozji korozji na tylnych nadkolach – nic niepokojącego. Na dolnym kokpicie, obok włącznika podgrzewania siedzeń poprzedni właściciel NAKLEIŁ futerał na okulary... nie wiem czym się kierował. Poza tym wszystko sprawne, po zakupie (we wrześniu ubiegłego roku) wymieniono rozrząd i płyny (standard). Dziś sprawdzałem poziom oleju, jest na optymalnym poziomie i nadal czysty. Od września zrobiłem ok 5000 km. Auto zadbane, w środku niemal jak nowe. Użytkowane na co dzień; dojazdy do pracy i kilka/kilkanaście km w czasie dnia. Na moje potrzeby (jazda praktycznie zawsze w pojedynkę) jest zwyczajnie za duże i szukam czegoś mniejszego, z nieco mniejszym spalaniem (najlepiej LPG). Auto wyceniam na 7500 z możliwością zamiany bądź sprzedaży właśnie. W aucie nie mam nic do ukrycia, nie jestem handlarzem. Szczeniak w pełnej opcji; klimatyzacja, podgrzewane fotele, podgrzewana przednia i tylna szyba, elektryczne lusterka, oryginalne radio (z kodem), 4x poduszki. Auto nie katowane (nie takie jest jego przeznaczenie). Jeśli jesteś zainteresowany propozycją, to pisz na PW. Fotki oczywiście czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!