Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem niby banalny lecz trochę trudny manualnie do wykonania, otóż lewy nawiew od kierowcy ma regulację (na środku żaluzji ten uchwyt) góra, dół, lewo prawo. Ten mały uchwyt, którym sterujemy wyczepił się z części wewnętrznej, która steruje ustawieniem strumienia powietrza w poziomie. Założenie tego jest trochę uciążliwe więc zapytuję czy wyjęcie tych "żaluzji" jest proste? Tak było by lepiej połączyć na zatrzask te dwa elementy. Próbowałem podważyć i wyjąć cały element ale wolę Was zapytać niż coś na szybko połamać. Ma ktoś z Was z tym doświadczenie? Jak najlepiej to założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak próbowałem z zakrzywionym imbusem aby przytrzymać lecz się nie udawało. Nie do końca chciało się zatrzasnąć. Gdyby ktoś miał taki problem to napiszę, że wszystko jest rozbieralne aż do samych żaluzji, wtedy można element dokładnie założyć. Cały moduł nawiewu można wyciągnąć na zewnątrz podważając śrubokrętem obudowę od zewnątrz. Należy to jednak robić ostrożnie i z wyczuciem bo łatwo złamać jakiś zaczep. Mi osobiście pękły dwa lecz jest ich tam tyle, że mimo tego wszystko się i tak na pozostałych dobrze trzyma. Po wyjęciu modułu można wszystko dokładnie rozebrać założyć element / suwak na żaluzję, złożyć i wsadzić cały moduł w otwór w desce rozdzielczej. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość i zdolności manualne, ale jest to do zrobienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały moduł nawiewu można wyciągnąć na zewnątrz podważając śrubokrętem obudowę od zewnątrz. Należy to jednak robić ostrożnie i z wyczuciem bo łatwo złamać jakiś zaczep. Mi osobiście pękły dwa lecz jest ich tam tyle, że mimo tego wszystko się i tak na pozostałych dobrze trzyma.
nie chciałem o tym szarpanie pisać, bo właśnie najczęściej jest tak, jak opisałeś. znacznie lepiej się to wypycha od środka deski np. przy demontażu całej deski :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!