Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prośba o ocenę/pomoc


silkuark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu poszukuję scenica jako swojego nowego auta. Zdecydowany jestem raczej na silnik 2.0 16v, w benzynie oczywiście oraz najlepiej z gazem lub ewentualnym późniejszym jego dodaniu... Znalazłem włąśnie coś na pierwszy rzut oka ciekawego, niewielki przebieg (chociaż w sumie wydaje się zbyt mały na ten wiek), auto bardzo zadbane (choć nie wiem czy właściwie nie za bardzo zadbane, wiecie o co mi chodzi). Prosze o pomoc i opinie za które z góry dziękuję

A oto link:

http://komisautostrada.pl/pojazd/64/renault-scenic.html

 

PS. jeszcze jedno pytanie, ile kosztuje założenie sekwencji do tego typu silnika? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wpis "bezwypadkowy" to jakiś taki epicki mi się wydaje. Maska ( kolor ), nadkola - ich spasowanie pozostawia wiele do życzenia, w tylnym zderzaku brakuje śrubek, poduszka na moje oko wymieniane - to tak na szybko, bo dalej nie chciało mi się przyglądać już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekwencja zależy, czy kombinowana, czy np. fachowy zestaw BRC itp. Ale koszt od 1 800 do nawet 3 000 zł. Najważniejszy jest gaziarz z dobrą renomą, ten i z kombinowanej instalacji zrobi arcydzieło, bo musi umieć zestroić itd.

A co do samego auta; maska i zderzak przedni mają wyraźnie inny odcień,ponadto maska za nisko opada. Jakaś wgniotka na tylnym lewym błotniku (na reperaturce). Ewidentnie odstają listwy / maskownice rynienek dachowych, co również może świadczyć o ich demontażu bo te zapinki lubią się odkształcać. Wycieraczka tylnej szyby źle ustawiona, tak samo klapka wlewu paliwa nie jest idealnie ustawiona.Również i mnie się wydaje, że poducha kierownicy była wymieniana, pasy bezpieczeństwa do sprawdzenia, widać, że kierowca zamykał drzwi prze pasy (brudne na wysokości rygla zamka), więc chyba słabo się zwijają. Lampy przednie jak nówki (garażowany?) no i do wymiany rura powietrza. To wszystko nie jest oczywiście dyskwalifikacją, po prostu oglądając to auto zwróć na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz... te śrubki na zderzaku, a raczej ich brak widoczne na pierwszy rzut oka, poduszka też wydawała mi się jakoś dziwnie spasowana, no ale to wszytko najlepiej sprawdzić na miejscu, tyle że mam dość daleko by jechać i upewnić się że auto było bite... tak czy inaczej dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!