Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Boczne poduszki


yaneq

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdury . Tak mozna skwitowac ten opis .

Poduszki boczne faktycznie znajduja sie w oparciach foteli . Zaplonniki wyzwalane sa przez sterownik ktory otrzymuje sygnal z czujnika przyspieszenia umieszczonego najczesciej na slupku srodkowym lub pod fotelem .

 

Sterownik poduszek najczesciej umiejscowiony pod konsola srodkowa na tunelu steruje wszystkimi poduchami .

seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanie odnosnie poduszek.Mam 4 poduchy a w fotelu urwany uchwyt od przesowania siedzenia.Czy jak zaczne cos kombinowac z siedzeniem czy mi poduchy nie wystrzela??? Co robic aby aby przesunac siedzenie bo teraz mam max do przodu,czy mozna ten uchwyt naprawic wymienic lub jak mozna przesunac siedzenie do optymalnej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj w fotelu pasażera jak to działa - to poprostu dźwignia - i jak ją dobrze naciśniesz to fotel przesuniesz.

Co do strachu przed odpaleniem poduszki, to jeżeli sie boisz to możesz przed kombinowaniem odpiąc akumulator, ale jeżeli nie będziesz dotykał sie do przewodów to nie widze powodu żeby sie tym martwić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ja ta raczke mam urwana wiec nie bedzie latwo.To autko kupilem pare dni temu,dzis obejrzalem sprawe dokldnie kable sa wypiete.Czy jak odlacze akumulator bede kombinowal nie wystrzeli mi potem poduszka,nie narusze jakiegos czujnika??? Albo czy jakies kontrolki nie beda mi sie zapalac,jak podlacze te kabelki

Sory ale jestem totalnym laikiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz teraz odłączone przewody od poduszek czy napinaczy pasów to już raczej coś jest nie tak i chyba teraz powinna się kontrolka świecić a nie jak podłączysz no chyba że napinacze są już wystrzelone. Odłącz aku. Poczekaj po tym fakcie 15min i wykręcaj siedzenie z auta. Potem to już wolna amerykanka jak dorobisz sobie dźwignie. Jak skończysz składać to podłącz aku. wracając do kontrolki to jak włączysz zapłon to się ona zaświeca i gaśnie po 5sekundach? Taki jest prawidłowy objaw. uzupełnij profil jaki masz model Megane a przynajmniej dodaj rok produkcji auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!