Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gadżety megane.com.pl


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Pan GazMajster pobudził mnie troche do dzialania, wiadomoze ze nie chce was oszukac bo jak mowilem ze naklejki beda za zlotowke to byly(zreszta na takiej ilosci sie nie opłaca :-P ) po prostu materialy są w takiej cenie jakiej są a nakład spodziewam sie ze nie bedzie duzy, dlatego podalem takie ceny jakie mogly by byc nawet przy "pojedynczych" sztukach i troche droższymi metodami niz podawal GazMajster, wiec bedziemy to robic haftem i sitodrukiem, cala robocizna jest po kosztach, a wiec jutro u mojej mamy w agencji bedzie przedstawiciel jakiejs hiszpanskiej firmy ktory ma w miare tanie i dobre materiały wiec dowiem sie o cene.

 

Koszulki polo "pożądne" są naprawde drogie, proponował bym także nie zamawiac czapek tanich bo sa do dupy, widzialem czapki po 1,30 netto ale to chyba nie o to chodzi. Moze nie ktorzy robią czapki za 8 zł ale moja glowa wygladala by w nich jak latający spodek.

 

Dowiem sie o koszulki polo robione sitodrukiem (duże logo na plecach małe na przodzie) i czapki haftem dam wam znać jaka jest cena,

zwykłe biale kubki z naszym nadrukiem czarnym beda tanie.

Jeżeli chodzi o długopisy narazie bym sie wstrzymał.

 

Jutro podam wam ceny i zastanowicie sie czy są do przyjęcia, ewentualnie jaki musi byc nakład, jezeli nie to przykro mi bardzo :-)

 

Chyba ze GazMajster chce niech gada z zarzadem i bawi sie w to on.

Zawsze bede miał troche mniej na głowie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiła się niezdrowa atmosfera, wyszło tak, że Nicpon chce kokosy zbić. Ceny za koszulki i czapeczki są dobre ! Ja kupiłem kiedyś 5 sztuk, za 35zł ale markowe koszulki. Pewnie, że można kupić tanie za pare zł + nadruk. Warto dołożyć pare zł i mieć rzecz na długi czas.

Nicpon (nasz wykonawca) już raz miał okazję się wykazać i nie zawiódł, sprawdził się znakomicie. Dlatego nie chciałbym tutaj wprowadzać jakiś niepotrzebnych zmian i zamiaszenia.

Poza tym, kolega GazMajster powinien skontaktować się ze mną, jeżeli ma takie wątpliwości odnośnie cen.

 

Ps Na przyszłość jak ktoś ma jakiś pomysł i możliwości jego realizacji to proszę o kontakt do mnie bezpośrednio na PW, GG lub MSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly1984 w przypadku naklejek na ramki nie bylem organizatorem, inicjatywa i realizacja byla prywatnym przedswiezieciem pewnego użytkownika forum. Takze prosze nie wiazac dwoch roznych akcji. Tutaj juz wszystko jest postawione i mamy wykonawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko wyraziłem obawę, żeby ten pomysł "nie umarł" bo bardzo mi się podoba i chiałbym go wspierać (a naklejki na rejestracje tak mi się przypomniały bo też było spore zainteresowanie i nagle... temat zamknięty)

dla jasności:

1. NIE łączę tych tematów

2. NIE oceniam organizatorów jednej czy drugiej akcji (nie oceniam ponieważ wiem ile organizacja kosztuje sił, czasu. nerwów - a i tak się zawsze znajdzie jakiś niezadowolony)

3. POPIERAM każdą fajną inicjatwę i chęć zrobienia czegoś dla innych

pozdrawiam i mam nadzieję że to koniec tego podwątku, czyli off topic`a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony że są ludzie którzy poświęcają swój czas żeby załatwiać takie gadżety...

Ceny są ok, wiadomo że towar "made in china" będzie tańszy ale po dwóch praniach zrobi sie ściera..

Lepiej wydać 10zł więcej i mieć coś porządnego na dłuższy czas..

Krzychu tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już będzie wiadomo wszystkie szczegóły to prosiłbym o podanie jakiś wymiarów koszulek, nie chodzi mi tutaj o M, L, XL itd ;-) tylko o chrakterystyczne wymiary dla T-shirtu ponieważ z tymi rozmiarami różnie bywa, a jak będą podane konkretne wymiary to nie bedzie pomyłek w stylu M - wielkości worka na ziemniaki, albo obcisłych XXL

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!