Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gadżety megane.com.pl


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

tylko widzisz krzychu spodobał sie tym wlasnie co wiedzialem ze sie spodoba :-) myslalem ze ktos sie odezwie spoza ekipy :-P

 

no to odzew kogoś spoza ekipy jestem za pomysłem koszulek i czapeczek i kubeczków ale długopisy mnie osobiście nie interesują

 

to powiedziałem ja Gaza74 mało znany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak fajny pomysl zwlaszcza podkoszulki

to powiedzial ja hcm maolo znany...

ja jednak bym poprosilo wznowienie edycji naklejek z logo forum i nickiem czy tez ksywka bo bardzo mi sie taka naklejka podoba no i ten nick. a moze ktos z was wie jak na wlasna reke takie cos zmatowac lub gdzie by to mozna bylo zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz naklejkę z działu download, otwierasz ją np. w corelu, dopisujesz swojego nicka, zapisujesz plik na pendriva idziesz do pierwszej lepszej firmy reklamowej, i mówisz że chciałeś coś takiego wyciąć w folii..

Wybierasz jej kolor, kupujesz kawałek foli transferowej (służy do nanoszenia folii na powierzchnie) po odbiorze z firmy reklamowej obierasz naklejkę ze zbędnych części (wolne przestrzenie) ... naklejasz na transferową folię i na wcześniej oczyszczoną szybkę nanosisz za pomocą transferu naklejkę.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcm, sprawa naklejek z nickiem jest już zamknięta definitywnie. A więc tak zamówienia będą przyjmowane wyłącznie mailowo, na specjalny adres, ktory zostanie podany w momencie rozpoczecia przyjmowania zlecen. Jedynym sposobem płatności będzie przedpłata całej kwoty na podane w mailu zwrotnym konto + koszt wysyłki.

Szczegóły zawarte będą w mailu, który otrzymacie po przyjęciu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, mam takiego pomysla :-) Nadal są chętni na naklejki z nickiem, moze by tak do downloadu, ku naklejce, wpakować jeszcze jeden plik z samym nickem w odpowiedniej do naklejki skali. Treść może byc przypadkowym zlepkiem liter. Każdy chętny na naklejkę z nickiem, naklejkę nabywał by na forum, taką jakie będą rozprowadzane a nick dorabiał by sobie sam wg. podanego wzoru. (z doświadczenia wiem, że łatwiej wyciąć sam nick jak całą naklejkę- przerabiałem temat) Jest jeszcze sprawa zastosowanej czcionki. Ta, którą jest robiona naklejka, nie jest w bazie CORELA, trzeba ją dokupić, jest to MicrogrammaDMedium i Mic......DBolt. Jest jednak czcionka łudząco podobna do zastosowanej w nicku, darmowa. Nazywa się MACROMEDIA i można pobrać tutaj: http://eknp.com/php/fd.php?f=macromedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Podaje ceny:

 

- koszulka polo, logo forum małe z przodu, duże na plecach, kolor biały - 25zł

- czapeczka, kolor czarny, logo białe :-) - 14zł

 

 

Do ceny należy doliczyć koszt wysyłki około 7zł. Szczegóły co do płatności otrzymacie w mailu zwrotnym.

Zamówienia możecie składać od 10.11.2007 wyłącznie pod adresem zamowienia @ ruzam.pl.

czapeczka.jpg

Kosylka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, a co mamy wpisać w treści zamówienia, "co chcemy i ilość" czy od razy podać rozmiarówkę jaką chcemy, żeby to jakoś sprawnie poszło, bo wiadomo, że to Was dużo pracy kosztuje, za co jeszcze raz wielkie DZIEKI :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, oczywiście w zamówieniu należy podać rozmiar, ilość sztuk adres.

Temat zostanie zamknięty z dniem rozpoczęcia przyjmowania zamówień, na stronie głównej pojawi się stosowna informacja, ze szczegółami. Dzisiaj napisałem dla niecierpliwych, że ruszamy w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!