Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czekam na odbiór Scenica II


Dawidex

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź dokładnie wyposażenie samochodu przed odbiorem. Dobrze by było, żebyś namówił właściciela salonu, że okres 'oględzin' rozciągniesz sobie na tydzień czy dwa.

Upatrz sobie dodatki do auta ale nie w salonie - np gumowe wycieraczki na zimę, zimówki itd.

A tak to poza tym -szerokości. :-)

zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upatrz sobie dodatki do auta ale nie w salonie - np gumowe wycieraczki na zimę, zimówki itd.

A tak to poza tym -szerokości. :-)

zdrówko

 

Boli mnie brak popielniczki jeszcze mam nadzieje, że ją dostane, w salonie wyceniają ją na 100 zł aha no i nie mam podłokietnika, jeszcze nie wiem ile on kosztuje :=(

Zimówki mam od sprzedanej Hondy Accord (15) ale jeszcze nie wiem czy będą pasować ...

 

Generalnie trochę się jeszcze boje tego auta ale dziecko jak zobaczyło ten stoliczek w siedzeniu to nie chciało wyjść z auta ... na decyzji zakupu tego auta w 50% zadecydował 4latek :=))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co mam zwrócić uwagę odbierając autko z salonu

od razu im daj znać, że oczekujesz też rzetelnej obsługi gwarancyjnej.

Po prostu powiedz, że odcień koloru Ci nie pasuje ;-) (lub coś innego, aby tylko wiedzieli, że nie jesteś łatwym klientem).

Zapamiętają Twoją twarz i będą inaczej podchodzić do przyszłych kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czterolatek będzie jeździł do babci albo nad jezioro tym autem a ja co dzień do pracy, a w ogóle on ma stoliczek ja chce popielniczkę :=))

Myślę, że już dużo wytargowaliśmy inaczej skończyło by się na Kia Ceed którego chciałem w ten dzień kupić.

Co do pamięci sprzedających, rozpoznali nas od razu chodź nie byliśmy u nich w salonie od 2003 roku, wcześniej kupiliśmy Lagune i Megane. Podobno dostanę jakąś złotą kartę do serwisu :=)

Aha, ma ktoś z Was blokadę skrzyni w Scenicu? Jak to wygląda? Może lepiej zamiast rozwalać plastik zdecydowac się na auto alarm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidex,Czy ja dobrze czytam, w rym roku faza pierwsza? Produkcje zakończono w 09.2006. Ty kupujesz nowe czy używane (np: po demonstracyjne), jeżeli nowe to faza 2.

Wimstoll bardzo dobra blokada skrzyni biegów - jeżeli chodzi o funkcjonalność, cena ok. 350. Dobry fachowiec nie zrobi dużej dziury (do tego jest szablon) oraz da ładną maskownicę. Mam pytanie - kto jest producentem instalacji LPG, czas trwania gwarancji i czy jest ograniczenie co do przebiegu. Co do popielniczki to jest przesada z tym kombinowaniem. Aha. Możesz kupić oryginalne wycieraczki (dywaniki) tj. ok 95zł (gumowe), podłokietnik dedykowany to ok 650zł (najprostszy). Powodzenia i oby daleko od ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capoman, o naklejce pomyślimy, ale dopiero nakleje jak na nią zasłużę :=)

 

kocuper, auto dokładnie wyprodukowane jest w czerwcu tego roku i nie było testowe, jaka blokata to nie mam pojęcie, tylko usłyszałem, że ją zamówią i przyjdzie koło środy. O LPG dopytam się jutro i napiszę na tu co się dowiem :=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na alarm. W sedanie alarm i syrenka jest montowany w bagażniku, pod wygłuszeniem. Efekt jest taki, że alarm słychać jak stoisz przy aucie. Wg. mnie zmarnowana kasa, tym bardziej, że poza funkcją dzwonienia nie ma innych możliwości,a kosztuje ok. 1000zł. Przynajmniej mnie tyle skasowali. Jak będziesz miał potem jakieś ale to masz marne szanse na uznanie bo podobno każda megi tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi!

Zrezygnowałem z alarmu i zakładam blokadę.

 

No to jeszcze jedno pytanie;

zakładają mi gaz ale włączą go dopiero po 1000 km, i tak się zastanawiam czy może jednak poczekać trochę dłużej, co o tym sądzicie ?

 

Dawid

P.S. Kontak z Compolem jak narazie bardzo pozytywny ale wydanie auta zostało odwleczone o jeden dzień roboczy tylko, że upierdliwie z piątku na poniedziałek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcą go włączyć po 1000km, nie widzę uzasadnienia (coś kręcą). Zakładasz i używasz. Zapytaj ich, że jak kupisz z fabrycznym gazem to też będą się tak wygłupiać? Nie podoba mi się ta firma, na dzień dobry coś kombinują, a to z wydaniem, a to z gazem.

Mam prośbę jak odbierzesz auto to zobacz na felgach jaki masz ET. Opis typu felgi jest na rancie jak ściągniesz kołpak. Ta informacja jest dla mnie ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sprawdze i podam Tobie te dane ale napiszesz mi co z nimch wynika, ok? ;=)

 

Co do tego tysiaca, ja się nie zdziwiłem ponieważ chwilę wcześniej w Oplu jak sie pytałem o zagazowanie astry to odpowiedzieli, że oczywiście można ale najlepiej po roku ...

 

[ Dodano: 2007-11-20, 13:03 ]

No i odebrałem! (poniedziałem 18-sta)

Generalnie bardzo pozytywna jazda, przejechałem 110 km, średnie spalanie 7.8.

Rozmowa telefoniczna przez głośniki bajka, 6 bieg także pozytywny ale przy ilu obrotach lub przy jakiej prędkości go wrzucać ?

Znaleziony jeden minus, wieje chłodem z przycisków od otwierania szyb w lewych dzwiach. Wiecej napisze dziś wieczorem jak minie pierwsza doba posiadania :=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Generalnie bardzo pozytywna jazda, przejechałem 110 km, średnie spalanie 7.8.

Rozmowa telefoniczna przez głośniki bajka, 6 bieg także pozytywny ale przy ilu obrotach lub przy jakiej prędkości go wrzucać ?

 

Wszystko będzie fajnie jak będziesz się kręcił na każdym biegu od około 2000 obr/min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!