Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Carminat TomTom Live


Woytus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W zeszłym tygodniu pojawiał się aktualizacja oprogramowania do nawigacji Carminat TomTom Live w wersji: 9.845

 

Poniżej lista zmian:

Wersja 9.845

(Carminat TomTom LIVE)

 

Wraz z tą aktualizacją wprowadzamy nową, w 100% zgodną z obowiązującym prawem usługę Niebezpieczne strefy we Francji. Dostępna będzie bezpłatna aktualizacja, która zastąpi usługę Fotoradary usługą Niebezpieczne strefy. Osoby, które do tej pory subskrybowały usługi LIVE, będą teraz otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym o niebezpiecznych strefach we Francji.

Usług TomTom Places jest już dostępna w 18 krajach (zastępując usługi wyszukiwania firmy Google)

Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Holandia, Norwegia i Wielka Brytania.

Rozwiązano problem z sygnałem GPS.

Rozwiązano problem z nieprawidłowymi ostrzeżeniami o ograniczeniach prędkości w Wielkiej Brytanii.

Zwiększono rozmiar zegara, aby był bardziej czytelny.

Zwiększono wrażliwość pilota zdalnego sterowania.

Wprowadzono różne usprawnienia wydajności i poprawki.

 

Ja u siebie już mam najnowszą wersję. Poza większym zegarkiem i zmianą ikonki gogle live na tomtom place, nic innego nie zauważyłem.

Poniżej film z aktualizacji.

 

post-24044-0-54337700-1355131980_thumb.jpg

post-24044-0-48885700-1355131986_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W jaki sposób najlepiej przeprowadzić aktualizację aby czegoś nie skopać, względnie nie skasować map?

Auto (Megane III) kupiłem w salonie, mam kartę pamięci dołączoną do zestawu. Czy jakieś płytki CD/DVD też powinienem otrzymać?

 

Własnie zaktualizowałem za pomocą TomTom Home2 i wszystko poszło gładko.

Dodałem z okna programu menu powitalne ale za cholerę nie wiem jak to zmienić??

 

Już obcykałem i wszystko ok

Edytowane przez makgajwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!