Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Recommended Posts

Witam.

~~~~~~~~~~~~

Mam pytanie. Mianowicie mam megane ph I cabrio i jest troche zdarty blotnik przedni i zderzak. I tu kieruje pytanie do Was. Panowie i Panie czy jak posiadajac coupe czy cabrio itp.(dotyczy I ph I) to czesci karoseryjne pasuja do siebie np. blotniki, maska, zderzak, lampy itp.

~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~

Z gory dziekuje za odp.

ps. zalozylem temat bo takowego nie znalazlem

Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9 -Prezes

Edytowano przez Prezes

Według mnie to w Megane :

Od 96 do 99 (przed Liftem) Lampy są takie same, błotniki maska są takie same w każdej wersji nadwozia

Od 99 do 02 (po Lifcie) Lampy są takie same ale nie pasują do wersji przed Liftem, maska tak samo pasuje do tego przedziału rocznika < ze wzdl. na Lampy> błotniki i reszta jest taka sama w każdej wersji nadwozia (ale po Lifcie)

Oczywiście drzwi przód od Coupe nie będą pasowały do np. HB i odwrotnie :D

Nie jestem pewien co do Zderzaków jeśli chodzi o różnicę pomiędzy Coupe a HB, Kombi , Sedan.

Edytowano przez P_r_z_e_m_o

Zderzaki w Coupe i Cabrio są inne niż w pozostałych modelach Megane I,błotniki są takie same we wszystkich Ph I.

Edytowano przez P_r_z_e_m_o

Mam model po lifcie i szukam klapy bagażnika. Czy będzie pasowała przykładowo z roku 99?

Musi pasować. One się niczym nie różniły w latach 1996-2002. Więc klapa powinna pasować :D

Ale powiem ,że przeszukując "Alledrogo" z Megane I w Kombii to nie znalazłem przed liftem ;)

Edytowano przez 19megi99

Kombi megane I jest tylko po lifcie

Czy do megane(HB 2000 rok) tylnie drzwi ,tylni błotnik(nadkole) pasują od innych modeli??

Napisano (edytowany)

Dołącze sie do pytań: zderzak tylny po lifcie do HB czy podejdzie z Coupe?

albo drugie pytanie, czy zderzak z 1996 roku podejdzie do Meganki z 2001? Na zdjęciach wyglądają na identyczne, ale nie wiem co z zaczepami...

Edytowano przez Krzychup

Kontynuując wątek - podpowiedzcie proszę, czy błotnik przedni od Megane 1 ph1(HB), będzie pasował do mojego M1 ph2 (Classic)?

Witam, jestem nowym uczestnikiem forum jak i użytkownikiem Renault Megane I Kombi 2002r.Mam pytanie czy tylna blenda mocowania i oświetlenia rejestracji z megane HB będzie pasować do kombi, bo otwierając klapę urwał mi się cały zaczep?

Witam , raczkuje z Megan Coupe i potrzebuje wymienić błotnik przód mam auto z 98 r czy będzie pasował do niego błotnik ze zwykłego megane też z tego rocznika bo do 99 r rozumiem że była to ph I od 99 była megan phII ?

Edytowano przez wysio

Tak , pasuje .Maska ,błotniki .atrapa,reflektory ,są takie same ,jedynie przedni zderzak jest inny w coupe.

Mam megankę po lifcie,w hathbeku 2000r, wymieniałem tylną klapę na tą sprzed liftu z 1998, ta sprzed jest jakaś węższa nad tylnymi lampami, wystają ok 1cm. Ta orginalna była na równo...w zamku rozstaw śrub jest mniejszy, zawiasy są niższe i klapa jest bardziej zapadnięta wg.dachu...???

Edytowano przez saweksz4

Mam Meganke 1.6 1997 w hatchbacku, czy będzie pasował przedni zderzak po lifcie?