Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spryskiwacze


art

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dobrałem się do pompki. Wydrukowałem sobie instrukcję jak wyjąć i... moja pompka ma tylko jeden wężyk. Żadnych tłoczków i innych tego typu podobnych. Ale doszedłem tez jak maska była zamknieta to przygniatał odrobinę wężyk i stad mniejsze ciśnienie. Poprawiłem i na postoju jest dobrze. Zobaczę jutro w trakcie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie. Mój problem ze spryskiwaczami polega na tym, że gdy pryskam na przód leci mi płyn z tyłu. Silniczek pracuje zdaje sie normalnie bo słychać jego buczenie. Przedmuchiwałem też przewody i po tym na chwilkę wracała praca przednich spryskiwaczy ale tylko na kilka chwilę - póżniej znowu d.... Może komuś coś świta co to może być. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro o problemach ze spryskiwaczami już mowa to może i ja się przyłącze. Otóż ze względu na zmasakrowane dysze spryskiwacza zmuszony jestem kupić nowe. Na alledrogo znalazłem dysze "mgłowe" do mojej megi takie jak np. w nowych VW. Czy ktoś miał kiedyś do czynienia z tymi właśnie dyszami? Nie mówię tutaj oczywiście o fabrycznych dyszach tylko takich "zamiennikach" z allegro. Warto w nie inwestować? Sprawdzają się czy jest to tylko pic na wodę? czy po prostu kupić "zwykłe"? Cenowo jest to mniej więcej to samo a dysze muszę kupić tak czy siak... link do jednej z aukcji: http://moto.allegro.pl/item525590766_sprys...ccord_inne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayo, poszukaj na forum tematu o spryskiwaczach od citroena c3. Kupisz komplet w serwisie citroena za 24 zł, lekko przerobisz i już. Więcej we wspomnianym temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02: dzięki za odpowiedz! temat już czytałem i wiem że od C3 pasuje :mrgreen: Pytanie moje jednak dotyczyło tego czy warto jest kupić dysze "mgłowe" z allegro czy jednak jest to jedno wielkie g... :mrgreen: Pytam dlatego ponieważ "fabryczne" spryskiwacze mgłowe sprawują się rewelacyjnie i imo wydają mi się być lepsze od "zwykłych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie patrzył, fabryczne nie dość, że lepsze to jeszcze tańsze. Te z allegro 40 zł + przesyłka, więc się nie kalkuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!