Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic I ph II 1,9dCi


undef

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Ci temat nowy zrobiłem, co tam komuś w temacie będziesz swoimi propozycjami mieszał. W tym dziale stosujemy zasadę: jeden user, jeden temat, a w nim wszystkie oferty do oceny, przez tegoż użytkownika przedstawiane, do czasu nabycia tego odpowiedniego auta i zamknięcia tematu.

W przypadku zmiany zainteresowania w trakcie poszukiwań i chęci zakupu sceniola II przykładowo, zmieniamy tylko tytuł tematu i przenosimy do >zakup scenicII

 

Co do samego auta zauważyłem brak naklejki na lewym przednim reflektorze, co może sugerować, że był on wymieniany. Warto na tą część karoserii i wzmocnień wewnętrznych zwrócić uwagę.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice założone na to auto to stare niemieckie (odpowiednik naszych czarnych). Ciekawe czy są od tego auta (wątpliwe;) - a jeśli tak świadczy o tym, że auto bardzo długo posiadał jeden właściciel). Przebieg można wsadzić między bajki.

Edytowane przez Łysy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kilka uwag z mojej strony:

- 11 lat auto i żadnego odprysku na przedniej masce?

- przedni zderzak wydaje się malowany

- cały samochód świeci się jakby przeszedł gruntowną polerkę.

- mały przebieg, koniecznie sprawdź po VIN'ie kiedy był ostatnio w serwisie i jaki miał przebieg.

- wydaje się, że nie ma ESP, to też możesz sprawdzić w serwisie

- przednie prawe drzwi jakość dziwnie "leżą" ale to może tylko kwestja zdjęć.

- cena jest dobra (ale podejżanie niskia).

 

Pozdrawiam

Lionel2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak dużo podpowiedzi, sprawdze w realu te detale, i jeśli będzie warto to na pewno zabiore go do ASO, mam nadzieje, że w miare rzetelnie przegląd załatwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre foty, trochę bez składu i ładu z zewnątrz

pomijając co my było z zewnątrz i naczernione pod foty opony to ładne wnętrze, zadbane autko, foty pokazują wyrywkowo i małą głębią ostrości więc poza polem widzienia mogą być niespodzianki ale generalnie zadbane autko chyba

zainteresować się i przetrzepać

posiadacze wszystkich nowszych generacji Megane patrzą z zazdrością na fragmenty porządnego welurku :)

Edytowane przez zaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te fotki to są dobrze zrobione w PHOTOSHOPIE :)

 

Dodano: 09 lut 2013 - 22:32

My tu jedynie tylko możemy powiedzieć jak to według nas wygląda,a zawsze jak się zajedzie to auto wygląda inaczej niż na zdjeciach

Więc jedź sprawdź i jak coś to nam napisz

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem i ...konkretnie odpicowane. Jak widze takie "piękne " zdjęcia to od razu podejrzewam przekręt. Zwłaszcza, że już widziałem takie wypicowane zdjęcia. Pojechałem oglądać pewne auto a na miejscu okazało się, że zdjęcia w necie było ściągnięte z innej strony.

 

Co do ESP to nie wiem. Zdjęcie takie sobie. U mnie jest inaczej, ale są różne wersje. Było o tym na forum.

Ładniutki to on jest, ale bez popatrzenia na żywo nie ma o czym mówić.

Aha. Jeszcze coś. Auto tak naprawde nie ma zbyt wiele bajerów, choć autor wymienia m.in tylne zagłówki :) Hm, nie widziałem scenica bez takich zagłówków ale... Pakiet schowków to też full wypas.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja ogólnie jestem zdania, że kupno z drugiej ręki to generalnie loteria i czasami poprostu nie mamy wpływu na to. Nie rozróżniam aut na francuzy itd. Wiem, że nawet Toyota przodująca w raportach TUV, sprowadzona przez zaufanego człowieka może zawieść :). Boje się jedynie tego, że w ASO odstawią fuszerę na przeglądzie.

Budę można samemu mniej więcej ocenic, zawieszenie też po jeżdzie próbnej i odpowiednej trasie, po pracy/kopceniu wstępnie też silnik/turbinę. Ale najważniejsza to chyba historia tego auta nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że malowane z każdej strony :) maska z lewej strony ma większą ''szparę'', tylna klapa jakoś dziwnie światło odbija nierównomiernie, tylny zderzak ma dziwne wkręty, lusterka czarne w takiej wersji? nie wiem czy w ogóle były czarne w scenicu, a z tym ESP to nie widać dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!