Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Może przedstawimy się zawodowo??


Gość GazMajster

Rekomendowane odpowiedzi

Inżynier energetyk. Bawię się z wysokimi napięciami :)

 

jak saper, jeden blad i po Tobie :) ;-)

HR;

student finansow i bankowosci na jednej z warszawskich uczelni, IVty rok, chwilowo na stypednium zagranicznym w Niemczech

doswiadczenie zawodowe i zainteresowanie;sprawozdawczosc finansowa IFRS (czyli info spolek akcyjnych o ich wynikach finansowych, ktore trafiaja na gielde jako kwartalne sprawozdania finansowe)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję na PKP jako dyżurny ruchu. Dodatkowo prowadzę zakład krawiecki szyjąc wszystko co można stworzyć z POLARU czyli w skrócie ,,marki-dolary-polary".Również dla firm bluzy z możliwością wyhawtowania LOGO. GOJGIEN chyba mamy coś wspólnego bo też zaliczyłem czołgi:T-72 I T-55AM MERIDA w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie:

Technik elektronik specjalność radio i telewizja

Inżynier Informatyk sp. Programowanie i Sieci komputerowe. Polibuda Koszalin

Magister Automatyki i Zarządzania sp. Systemy komputerowe w przemyśle. Polibuda Poznańska

 

Wykonywane Zawody:

Automatyk Przemysłowych Systemów Komputerowych (i na boku serwisant kas fiskalnych :) )

Mistrz Automatyki Maszyny Papierniczej

Administrator systemu zbierania i analizy danych z Przemysłowych Systemów Komputerowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja dołączę ;-)

 

z 1wszego zawodu mechanik samochodowy,póżniej ok 10 lat w cywilu min rynek motoryzacyjny,

2gi stały zawód - funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej a w skrócie strażak :)

 

więc jakby co to pomogę ;-) legalizacja gaśnic itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inżynier energetyk. Bawię się z wysokimi napięciami :)

 

o proszę kolega z branży, ja też elektryk mgr inż pracuję w dużym koncernie energetycznym z pomorza w dziale wykonawstwa ... jako pod kierownik ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
elektromechanik urządzeń zabezpieczenia ruchu kolejowego

oj mój chyba dłuższy "monter-konserwator sieci wodociągowo - kanalizacyjnej + kierowca w samoobsłudze" w MPWIK w Wawie no cóż jak się ktoś pyta to mówie poprostu kierowca w wodociągach jeżeli mowa o tym co robie to można powiedzieć że wszystko: jazda, kierownik łopaty jednoosobowej, no i konserwacja sieci wodociągowej (akurat w tej chwili), brukarz, czasami górnik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem od technikum łączności, potem automatyka i robotyka na politechnice no i jeszcze tak żeby być dłużej studentem zarządzanie i inżynieria produkcji. Pracuje kompletnie nie w zawodzie na dyrektorskim stołku w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak więc zawód wyuczony to: technik ekonomista

obecne studia ciągnę dalej na kierunku ekonomii na Akademii Świętokrzyskiej

odbyta przygoda na studiach informatycznych na Politechnice Łódzkiej

ponad roczna przygoda jako sprzedawca elektryk w hurtowni elektrycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!