Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Może przedstawimy się zawodowo??


Gość GazMajster

Rekomendowane odpowiedzi

Z wykształcenia jestem informatykiem. Nie żałuję, ze wybrałem się na studia bo w sumie każde studia są rozwijające jednak trzeba tutaj przyznać, ze studia wiele nie nauczą w IT. Branża bardzo się rozwija i jednak większość informacji trzeba zebrać samodzielnie.  Szczególnie, że co roku wchodzą nowsze technologie.

Aktualnie zajmuje się help desk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiększam rodzinkę IT. Technik informatyk, na studiach (informatyka stosowana) została do wysłania i obrony praca inżynierska (wisi od marca z powodu braku czasu, ale już na ostatniej prostej). Od 3,5 roku pracuję w lokalnej firmie informatycznej (zajmujemy się głównie outsourcingiem).

Ja się zajmuję wszystkim po trochu, głównie wyjazdy do klientów (m. in. problemy z maszynami produkcyjnymi i internetem), sprawy dot. PC (składanie, naprawy) i strony www (backend).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mojego ostatniego wpisu minęło trochę czasu, aktualnie pracuję jako programista backend aplikacji webowych PHP i JAVA.
Do tego konteneryzacja + kwestie CI/CD. Mam przyjemność budować i obsługiwać dość duże systemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o mnie: ukończyłem mechanikę i budowę maszyn, pracuję od 5 lat w zawodzie i jest całkiem ok! ostatnimi czasy zacząłem popołudniami uczyć się języka Java - póki co całkiem bez spinania się ale z drugiej strony na serio :-) pytanie do m.in. @Krzychu - patrząc na trendy dot. postępującej cyfryzacji i automatyzacji, poleciłbyś pójście w naukę np. Javy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To i ja się przedstawię. Zawodowo pracuje jako inżynier na utrzymaniu ruchu w zakładzie produkującym turbosprężarki. Zamawiam części pilnuje dokumentacji jak potrzeba rozmawiam z serwisem. Prywatnie lubię podłubać z jakaś Atmega lub coś polutować i naprawić oraz pogrzebać w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!