Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Może przedstawimy się zawodowo??


Gość GazMajster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GazMajster

No cóż. Mod Mr. Krzychu widać czytać nie umie lub logicznie myśleć (bez urazy proszę)

Po pierwsze zarzuciłem nowy post z propozycją nie pisząc nic na temat oferty.

Po drugie dopiero w trzecim poście napisałem, co rebię.

Po trzecie zrobiłem to samo, co poprzednicy.

Po czwarte wreszcie na dole posta wyraźnie napisane jest: "Mam nadzieję, że nie potraktujecie tego posta panowie admini i moderatorzy jako reklamę".

 

Więc jak to jest, bo już się gubię. Ja jestem nie wporządku, czy pan panie adminie Krzychu jako jedyny ma wątpliwości??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wątek, ale nie podoba mi się podawanie nazw, www, oraz inny informacji związanych z identyfikacją konkretnej firmy. Jak ktoś będzie chciał skorzystać z porady czy usług to ma jeszcze taki gratis od forum jak PW.

Jak temat się utrzyma bez komercji to napiszę o sobie (zawodowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż ja jestem z wykształcenia chemikiem, ale w zasadzie nie zajmuje się "czystą" chemią, dbam o urządzenia w dziale kontroli jakości pewnej firmy :)

To chyba wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuję w dużej państwowej firmie z dziedziny bezpieczeństwa zajmuję sie w niej wszystkim co ma koła i silnik ( nie jestem mechanikiem ) z wykształcenia technik elektronik, dbam o to aby to wszystko jeździło i było sprawne technicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto usunął mojego posta....( prezes czy robak)ale trochę przesadzacie...więcej luzu...:)

 

Ktoś z mod team :) Ale prosiłbym o trzymanie się tematu, a dodatkowe zapytania na PW. - Krzychu

 

aaaa wszystko jasne....oj ja głupi, głupi....zasady to zasady-twarde zasady :-/ :-/ zero luzu....LUCA pewnie twój post też zostanie usunięty- jest przecież nie na temat...ok nie ma tematu i nie drążmy go dalej, jest sobotni poranek :) wolne :) a ja nie chcę się denerwować :evil: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje w jednej z sieci komórkowych, utrzymuje system Hyperion Essbase oraz bawię się troszkę Oracle'm oraz programowaniem w VBA i C#. Generalnie moje hobby to bazy danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze studnet finansów i bankowości, na codzien w wolnych godzinach pracuje w sklepie całodobowym, jak nie w sklepie to kłade kabla, instalacje siecowe, instalacje pod monitoring itp. a kiedyś głównie na budowie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!