Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Bardzo niemiła niespodzianka mnie spotkała dziś. Oddałem auto wczoraj do serwisu RENAULT dziś zadzwonili mówiąc że jest wyciek płynu na wysprzęgliku koszt naprawy bardzo duży ok 2500 PLN ponieważ podobno trzeba całą skrzynię biegów rozebrać.

Moje pytanie czy ktoś miał już problem z czymś takim.

Auto w miarę nowe z 2010 roku 1.6 benzyna 39 tyś przebiegu i co najgorsze 3 miesiące po gwarancji. Czy jest jakaś możliwość aby zostało naprawione to jeszcze na gwarancji bo cena jest jak dla mnie zabójcza.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej porozmawiać z kierownikiem salonu gdzie kupowałeś auto i przedstawić sytuację, w ramach gestu handlowego czasem robią ukłon w stronę klienta, żeby podtrzymać dobry wizerunek marki. W najgorszym wypadku powinni policzyć tylko za części natomiast robocizna gratis. Twój przypadek awarii nie jest pierwszy na forum, ktoś już pisał o wpadniętym pedale sprzęgła w Megane III, czyli awarii wysprzęglika.

Po 39 tyś. przebiegu to stanowczo zbyt wcześnie i nie wygląda to na wadę fabryczną tylko na słabej jakości części. No i jak to się ma do tekstu z reklamy tv: cyt. "Wybierz jakość Renault" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio mam podobny problem z moja M III 1.5 dci. A mianowicie stojąc pewnego razu na światłach nie mogłem wrzucić jakiegokolwiek biegu, po zgaszeniu silnika biegi wchodziły bez problemowo, jednak sprzęgło pozostawało w podłodze.Problem znikł po paru minutach walki.Po tym incydęcie zauważyłem że ubyło troche płynu hamulcowego w zbiorniczku , jednak objawy wsyztskie mineły. Kolejnego dnia po przejechaniu ok 300 km biegi znowu przestały wchodzić i ubyło kolejna ilośc płynu jednak nadal powyżej minimum, zauważyłem wyciek tego płynu gdzieś pod silnikiem.Moje pytanie czy to może padnięty wysprzęglik wysprzęglik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!