Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Raz zapala raz nie


Rekomendowane odpowiedzi

Mój mechanik po opisaniu problemu,1,5 tygodnia temu stwierdził,że to NA PEWNO problem czytnika lub wału korbowego.

Wczoraj dzwonił,że z nimi wszystko OK i to problem karty...bo autko działa sprawnie tylko karta nie za każdym razem nie daje się czytać.

Koszt naprawy 150zł.Muszą ja tylko rozciąć i coś tam pozmieniać.

Coś czuje ,że to nie to.

A jak to to, to szkoda,że jednak nie wysłałam tej karty do gościa z Kaczor-załatwiłby sprawę za 60zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc zanim dzasz pociac i przerobic swoja karte sproboj odpalic auto trzymajac ja na wysokosci kolana prawej nogi,jesli zacznie odpalac to masz popsuty czujnik ktory znajduje pod lewarkiem skrzyni biegow (scenik 2),mialem ten sam problem i tez porabilem karty itd.i wciaz byl problem i dopiero w serwisie doszli do tego czujnika, a co ciekawe podpieli go pod kompoter i vag nic nie wykryl a zaplacic trzeba bylo.Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, mój brat posiada podobnym problem w Scenic II 2003r 1.6 16v +LPG sekwencja. Po włożeniu karty wciśnięciu bądź sprzęgła lub hamulca i wciśnięciu START nie odpala. Rozrusznik kręci. Kontrolki świecą normalnie nie przygasają. Nie ma żadnych komunikatów o błędzie. Czasem jak auto postoi kilka godzin odpali za pierwszym razem. Na obie karty reaguje tak samo czyli tylko kręci rozrusznikiem i tyle. Pierwszy mechanik wymienił akumulator i było tydzień dobrze. Następny pompkę i znowu tydzień spokoju.

A teraz co wy koledzy proponujecie zrobić? (wrzucanie biegu ze sprzęgłem i próba odpalenia, zamykanie otwieranie samochodu i przekładanie karty testowane ze 100 razy)

W aucie poprzedni właściciel wymieniał licznik.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!