Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc przy zakupie,obejrzeniu


martoll

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule.Jeśli ktoś mieszka w pobliżu(Żarki koło Częstochowy/Myszkowa)to prosiłbym o oględziny tego samochodu.Mieszkam w Oświęcimiu i mam troche w jedną stronę.Przebieg w miare nie oszukany(180tyś.).Na pytanie czy bił bity to standartowa odpowiedź taki już przywiozłem.Tutaj link do ogłoszenia

http://otomoto.pl/renault-megane-klima-oplacony-C28526533.html

Dzięki za ewentualne odpowiedzi i oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pod dużym kątem niewiele oddają ze szczegółów nadwozia.Na pewno zderzak tylny był lakierowany a to powoduje konieczność sprawdzenia podłogi bagażnika.Wydaje mi się,iż przedni zderzak też był polakierowany,ale nt. całego przodu nie jestem w stanie nic powiedzieć.Środek wygląda dobrze.Minus to nieaktualne tablice-możesz mieć kłopoty w przypadku kontroli drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extreme666 jak stwierdziłeś że tylny zderzak był lakierowany-pytam z ciekawości bo może się czegoś nauczę :P . Ta cena wydaje mi się mocno za niska(za ile go musiał kupić 600 Euro?).Fakt w cenie nie ma recyklingu, ale w Niemczech samochodów nie rozdają za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżei to są faktycznie tablice jego (te niemieckie) - to można wysnuć wniosek, że:

- przyjechał na kołach (bo po te je ktoś kupił)

- jest świeżo sprowadzany (ważnośc tych żółtych tablic jest na 5 dni)

czyli nie był przywieziony złom i u nas na szybko byle jak naprawiany.

Jeżeli ktoś nim jechał na kołach powiedzmy te 1000 - 1200km - to musiał wiedzieć, że ta podróż sie uda - ergo nie kupił złomu.

Takie moje przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcien moze wydawac sie inny ze wzgledu na padajace swiatlo. Co do Niemiec to tam bardzo dbaja o samochody a przy jakichkolwiek wymianach wymieniaja komplet, a nie jedna czesc, np drazki ukladu. Jezeli koles sprowadza kilka samochodow naraz lub kupuje i sam nim wraca to i tak zarobi na sprzedazy w Polsce. Sam mialem okazje kupic samochód tam i zjechac nim do Polski i wyglądało to tak Przykład Audi A4 B4 srednia cena w Niemczech ok 1100 Euro (plus opłaty ok 1000 zł) wyposażenie nieubogie, wspomaganie, klima, el szyby, lusterka i takie pierdoły Auto dobrze zadbane Na złotówki to ok 5,500 zł z opłatami, a cena takiego samego samochodu w Polsce to ok 8-10 tysiecy zł Czy kupujac auto za 5 tys zł, a sprzedać je za 10 tys złotych jest nieopłacalne ?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bezwypadkowości-auto na pewno miało dwa razy robiony przód+ słabo spasowane elementy oraz tył i też wygląda na dwukrotną naprawę.Warto w tym egzemplarzu sprawdziś komorę silnika oraz podłogę bagażnika pod kątem ew. uszkodzeń lub maskowania ich.

Zasłonięte tablice,czyli nie wiadomo do kiedy były ważne.

Ów wysokiej klasy sprzęt audio składa się z fabrycznego kaseciaka.

Generalnie - środek nieźle wygląda,nadwozie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gała od biegów jakaś obszywana, tak poza tym fajny, ale tył faktycznie rzuca się w oczy inny odcień, co do przodu, jakoś maska za dużo wystaje. Ogólnie przebieg pewnie nie ten i jakieś przygody były, ciekawe jak z szybami, ideału nie znajdziesz chyba że ja Ci sprzedam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź, będę miał jutro argumenty podczas rozmowy. Cóż już pora się chyba pogodzić z tym że nie kupie bezwypadkowego auta. Jeśli masz extreme666 tak dobre oko to co powiesz o tych

1. http://otomoto.pl/renault-megane-1-4-C27332626.html

2. http://otomoto.pl/renault-megane-super-stan-najbogatsza-wersja-C28487819.html

Masz chłopie u mnie wirtualny kufel.

Edytowane przez martoll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kierownica zdarta, a przebieg śmiesznie mały, drugi argument to wytarte zapinacze od pasów.

2. Sciema, wcale nie najbogatsza, jak wyżej kierownica, gałka obszyta a nie powinna być, tylny zderzak jakoś chyba źle spasowany, ale na komputerze to mało widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!