Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[M/S II] Gdzie jest miejsce na gaśnicę i apteczkę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, a jak to jest z tymi przegladami gasnicy, czy w ogole mozna w jakis sposob sprawdzic czy ona dziala w inny sposob niz po prostu ja uzyc? Przeciez nie raz sie okazywalo ze na 5 gasnic w budynku dziala tylko jedna. Rozumiem ze przeglad trzeba robic, ale on chyba tak naprawde nie daje zadnej gwarancji ze gasnica zadziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja apteczke doposazylem po brzegi w lepce, bandaze, opaski, NOZYCZKI!!!!!!!! (tego zawsze brakuje w "tych" sytuacjach!!!!) i takie tam jeszcze... nawet ze szpitala wynioslem (po pobycie) parenascie mini gazikow jalowych 2w1 (suchy + odkazajacy), bo standardowa zawartosc zakrawala o zbrodnie w jasny dzien... ;P

 

należy jeszcze zaopatrzyć się w specjalny nóż do przecinania pasów. oczywiscie nie można go wozić w bagażniku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminologia przeglądów technicznych sprzętu pożarowego jest określona w ustawie o działaniu inspektorów BHP i PPoż i dodatkowo w rozporządzeniu ministra (transportu (wtedy się tak to nazywało?) niestety nie mam pierwszej strony tego dziennika

 

[ Dodano: 2007-02-20, 20:00 ]

i tak:

pojazdy nazwijmy w skrócie prywatne nie służące do przewozu osób w celach zarobkowych itp raz do roku

pojazdy używane jako transport publiczny (w tym wojskowe, policyjne, straż pożarna, straż miejska, autobusy, busy, taxówki, itd ) 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

tak ale nowa nie znaczy dobra, bo nie wiesz ile leżała na półce w sklepie, w jakich warunkach była przechowywana, czy jej cena nie wynika z wadliwej serii produkcyjnej, ja kupuję nową co roku i daję do pana który u mnie w pracy zajmuje się sprzętem ppoż sprawdza nakleja naklejkę z legalizacją i mam spokój.

Bezpieczeństwo jest u mnie na pierwszym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego robi się przeglądy gdzie pracownik sprawdza stan naboju z gazem lub daje nowy i stan proszku gaśniczego czyli czy jest sypki a nie zbity, następnie zakłada nową uszczelkę pod gwint i nakleja nalepkę legalizacyjną. Do tego przepis mówi o corocznej legalizacji, i nie należy sugerować się napisem na gaśnicy ważna 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!