Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane I


arek81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie. Jako osoba, która dopiero przymierza się do zakupu Meganki miałbym gorącą prośbę o rzucenie okiem na konkretny egzemplarz:

http://otomoto.pl/renault-megane-gaz-bogate-wyposazenie-C28775061.html

 

W tym powyższym egzemplarzu jakoś mocno w oczy rzuca mi się zniszczona kierownica jak na 138 tyś km. Bardziej wydaje mi się prabwdopodobnym o jakieś 100 tyś więcej. Jednak lakier wygląda dość ładnie. W celu obejrzenia autka muszę zrobić prawie 300 km, więc serdecznie jeszcze raz proszę o uwagi i poinie, może Ktoś zna to autko ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczona kierownica w tych rocznikach to norma i bardziej tu ma znaczenie wiek i działanie promieni słonecznych jak przebieg. Materiał jest po prostu taki kiepski, że z biegiem czasu się utlenia, czy też wysusza i się kruszy. Sposobem na to jest albo obszycie kierownicy, albo wymiana na taką z meganki coupe, gdzie były takie same ale skórzane. Wymiana prosta i pasują bez problemów. Trzeba jednak w taka zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczona kierownica w tych rocznikach to norma i bardziej tu ma znaczenie wiek i działanie promieni słonecznych jak przebieg. Materiał jest po prostu taki kiepski, że z biegiem czasu się utlenia, czy też wysusza i się kruszy. Sposobem na to jest albo obszycie kierownicy, albo wymiana na taką z meganki coupe, gdzie były takie same ale skórzane. Wymiana prosta i pasują bez problemów. Trzeba jednak w taka zainwestować.

 

Wymiana oczywiście nie jest dla mnie żadnym problemem, zdarzało się już wymieniać przekładnie kierowniczą w audi a4 na parkingu bez kanału i podnośnika ;) Wielkie dzięki za cenną uwagę. Pewnie bujnę sią na weekendzie i obejrzę w realu ten egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A regulamin czytałeś?? To nie forum niemieckich aut, by za okazaną pomoc i poradę przedrzeźniać przedmówcę... To niekulturalny zwyczaj.

Wiem co pisałem, jest to 2 posty wyżej i nie musisz tego powtarzać i przypominać.

Cytowanie jest dopuszczalne ale nie w takiej formie jak to zastosowałeś. Nadrób zaległości- przeczytaj regulamin forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!