Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.4 16v LPG hatchback


pierniczek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam swojego pierwszego samochodu. Natrafiłem na ofertę Megane jak w temacie.

 

Megane I phII 1.4 16v, rocznik 2001, przebieg podobno 200400 km, drugi właściciel, LPG z 2006 roku STAG 200 - podobno działa bez problemów, światła przeciwmgłowe, ABS, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tapicerka welurowa. Proszę o opinie odnośnie tego egzemplarza na podstawie tych niepełnych jednak informacji, które można wyciągnąć ze zdjęć. Pokusiłem się o własne uwagi, dla sprawdzenia na jakim poziomie jest moja wiedza, ale to w sumie nie ważne, bo i tak jadę z mechanikiem, jednak sam chciałem się sprawdzić.

 

Oto zdjęcia i moje uwagi do nich:

 

thumb_hosting_zdjec_1367394856__1.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367394909__1a.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367394931__2.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367394956__2a.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367394979__3.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395046__3a.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395067__4.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395090__4a.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395113__5.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395162__6.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395188__7.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395219__7a.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395251__8.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395272__9.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1367395298__9a.jpg

Edytowane przez pierniczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szczelin na masce u mnie sa takie same a auto nie jest bite bo od nowosci u mnie, Renault ma tolerancje na spasowanie elentów do 7mm. Rdza na nadkolach wychodzi nawet w modelach bez przygód. Uszczelka w drzwiach najnormalniej w świecie mógł ktos zachacyć o nia i troche sie osbuneła. W komorze silnika ten element co ci sie nie podoba to wyłuszenie. nie oczukuj cudów od auta z 2001 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie coś było robione z lewej strony z przodu - lampa czysta i bez naklejki, błotnik ciemniejszy, maska krzywo, zderzak słabo spasowany, brakuje czarnej nakładki pod zderzakiem. Tył też sprawia wrażenie jakby coś tam było dłubnięte.

Te czarne elementy w dole błotników przednich to końcówka nadkola, która zachodzi na próg. I tam na dole pomiedzy błotnikiem i progiem jest szczelina - normalne.

Edytowane przez Maks79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygluszenie wyglada zawsze fatalnie po kontakcie z myjką( mam tak samo) cos tam z przodu bylo dlubane ale to trzeba zobaczyć na żywo.. ogolnie nie jest żle no i zależy jeszcze za ILE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lekko pukniete...to tam pikus... wazne,zeby nie mocno. tak jak kolega wyzej pisze - sprawdz podologe bagaznika, jesli jest z gazem to jak byla mocno walona to i butla oberwala, bo pewnie jest w kole. troche juz ma najechane...ale 1.4 16v to silnik dobrze znoszacy gaz ale wazne, czy nie szarpie na niskich obrotach. Mysle, ze warto sie pokrecic, bo jesli auto jest dobrze wyregulowane i gaz sprawnie dziala, 100km takim autem nie kosztuje wiecej niz ok 20 zl. poza tym obejrzyj go w pelnym sloncu, bo tutaj bylo dosc pochmurno. Mam identyczna i wiem ze ciezko dopasowac ten lakier, wiec tam gdzie bylo grzebane bedzie od razu widac.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!