Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic czy C-max?


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najkosztowniejszą rzeczą, która ci się może zepsuć w wersji Grand to ręczny - koszt około 2 kpln. Ponoć ktoś już robi coś z linkami ale mało opinii nt jakości naprawy więc pozostaje zakup nowego ręcznego w ASO albo na szrocie. Po liftingu zdecydowanie polepszyli jakość kierunkowskazów, wyświetlacz. Co do elektroniki to jak wszędzie najgorsze są złączki i warto o nie dbać (konserwować). Jeśli chodzi o silnik to alternatywą godną rozpatrzenia jest jeszcze 1.5DCi ale z osprzętem Bosh'a ale wtedy ci się robi z samochodu furmanka, zwłaszcza jak go załadujesz do pełna. Wybór należy do ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu to nzalazłem w tym roczniku nawet 67k km....;]

 

Diesla nie chce... jakoś się ich boję...;/

 

No to szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana linek w module ręcznego kosztowała mnie ok. 800 zł. brutto. W Warszawie. Z fakturą. Działa bez problemu a wymiana miała miejsce jakieś 3000 km. temu a jeżdżę głównie po mieście i ręczny jest często w użyciu. A jak bedą problemy to jadę do serwisu gdzie robiłem, pokazuję fakturę i domagam się naprawy, normalna kolej rzeczy.

 

P.S. Może wątek z ogłoszeniami przenieść do Zakup-ScenicII bo sporo zainteresowanych i mogących pomóc nie trafi (albo trafi nieco za późno)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąć, już wiem, ze chcę Scenika, założyłem odpowiedni temat w odpowienim dziale;)

Edytowane przez qla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!