Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Grupowy programu MaxiEcu- Renault


Rekomendowane odpowiedzi

podlacz kabel i zabcz czy się prawidłowo zainstalował bez tego nie będzie podmenu w programie. Jeden myk jak uruchomisz program bez interfejsu również potem się nie doda.

Najpierw podłącz kabel niech się zainstaluje potem program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałem, ale w instrukcji jest napisane, że powinno otworzyćsię podmenu po najechaniu na port szeregowy, a u mnie w aucie bez reakcji.

A z jakim autem nie chce gadać? A no i zapłon konieczny. U mnie w meg wszystko bangla jedynie co mnie dziwi to sprawa "chodzących" świateł mijania po podpięciu ele-ma zauważyliście coś takiego u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebulerbin

Wiesz co, z moją Megi miałem problem, ale Kolega pawelsonx już mi doradził i działa. Dzisiaj poszedłem z kompem do autka, wykazało kilka błędów, ale 2 niestety nie usunelo mimo że nie pojawiają się żadne komunikaty w aucie. A co do świateł to nawet nie zwróciłem uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kabelek i program dotarły i zainstalowały się OK. Wszystko ładnie się komunikuje, jednakże błędu wtrysku w moim 1,5 dci niestety nie wykrywało. Może kiedyś wyjdzie aktualizacja do wtrysków delphi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mogę odsprzedać MaxiEcu wersja Renault bo kupiłem clip-a. W razie czego mogę wystawić na allegro. Zapłaciłem 99 zł więc wiadomo, że odsprzedam taniej, ale też bez przesady bo co mam sprzedawać za grosze to niech leży na zapas. A maxiecu błędy też odczytuje i jest prostszy w instalacji niż clip; i elm jak się zepsuje to mniejsza strata niż sonda clip ;)

Propozycje cenowe proszę kierować na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jest możliwość zakupu grupowego MaxiEcu 2, wersję pierwszą wycofują ze sprzedaży 1.04.14. Jeśli ktoś chce kupić to śpieszcie się bo są jeszcze na aukcjach. Ceny nie są już tak atrakcyjne jak przy wersji poprzedniej, dlatego prośba do użytkowników poprzedniej wersji jakie widzą usprawnienia/nowości dla naszych Reni. Tutaj -

- jest film do porównania, chyba że ktoś już aktualizował to komentarz mile widziany.

 

Oferta dla mininium 10 sztuk :

1. MaxiEcu V 2.0 full - 380zł/brutto (cena regularna 499PLN) :(

2. MaxiEcu Renault V 2.0 - 145zł/brutt. (cena regularna 199PLN)

3. MaxiEcu Renault V 2.0 + Elm Usb - 210zł/brutto (na aukcji wersja pierwsza + ELM USB 135PLN)

4. MaxiEcu Renault V 2.0 + Elm BT - 240zł/brutto (na aukcji wersja pierwsza + ELM BT 165PLN)

5. Przejście do MaxiEcu Renault V 2.0 - 50zł/brutto (cena regularna 70PLN)

Sposób dostawy dla osób kupujących z kabelkiem lub program na nośniku

Przesyłka kurierska DPD 20 zł

List polecony priorytetowy 11 zł

Paczka pocztowa priorytetowa 15 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa DPD 25 zł

Przesyłka pobraniowa priorytetowa 19 zł

 

Wpłata bezpośrednio na konto firmy Mari, wszystkie szczegóły (zapłata,wysyłka itp.) w późniejszym terminie o ile będzie zainteresownie użytkowników.

Szczegóły dotyczące programu na tej stronie.

Chętnych proszę o dopisywanie się do listy wszelkich informacji będę udzielał w miarę możliwości.

 

1.kaag - MaxiEcu Renault V 2.0

Edytowane przez kaag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w to, by wcześniej grupę skompletować.

1.kaag - MaxiEcu Renault V 2.0

2.gojgien - Rozszerzenie z wersji MaxiEcu Renault 1.04.14, do MaxiEcu Renault V 2.0 z nośnikiem + list polecony priorytetowy... rozumiem że 61zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.kaag - MaxiEcu Renault V 2.0

2.gojgien - Rozszerzenie z wersji MaxiEcu Renault 1.04.14, do MaxiEcu Renault V 2.0 z nośnikiem + list polecony priorytetowy... rozumiem że 61zł.

3.Piotrkamin - Poszerzenie z wersji MaxiEcu Renault zakupionej wcześniej. Jak można to do pełnej wersji.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.kaag - MaxiEcu Renault V 2.0

2.gojgien - Rozszerzenie z wersji MaxiEcu Renault 1.04.14, do MaxiEcu Renault V 2.0 z nośnikiem + list polecony priorytetowy... rozumiem że 61zł.

3.Piotrkamin - Poszerzenie z wersji MaxiEcu Renault zakupionej wcześniej. Jak można to do pełnej wersji.

4.rbe - Przejście z wersji 1 (Renault) do wersji 2 (Renault)

Edytowane przez rbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzenie ... do MaxiEcu Renault V 2.0 z nośnikiem + list polecony priorytetowy... rozumiem że 61zł.

Dokładnie

Poszerzenie z wersji MaxiEcu Renault zakupionej wcześniej. Jak można to do pełnej wersji.

Można ale koszt 190PLN

 

Na pytanie o różnice względem wersji poprzedniej proponują porównać sobie z wersją DEMO :) oraz dają takie info "Należy nadmienić również, że zostało dodane przede wszystkim odczyt w czasie rzeczywistych. Poza tym przy kolejnej aktualizacji oprogramowania zostanie dodane do funkcji : kodowanie wtrysków, kasowanie inspekcji olejowej, test elementów wykonawczych. Ta aktualizacja nie będzie odpłatna." Odczyt live dla Reni już chyba był w 1-ce, choć nie wiem czy ELM jest w stanie pokazać to bez opóźnień a inspekcję możemy sami skasować...

Edytowane przez kaag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!