Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Renault Megane III Coupe 1,6 110km 2009r. Podczas ruszania z miejsca przy skręconych kołach słyszę wyraźne stuki przez chwilę. Bez różnicy czy koła skręcone w prawo/lewo. Kilka stuków i cisza, TYLKO podczas ruszania lub przy minimalnej szybkości w zakręcie 90 stopni i więcej, np. nawracanie. Oddałam auto na wstępną diagnozę - po 5mnin słyszę, że zawieszenie bardzo ok i to CHYBA przegub. CHYBA guma/uszczelka się przetarła/pękła i wywala smar/olej. Przegubu nie mają, mam sama szukać nawet całą półośkę. Jak dostarczę część to wymiana ok. godziny i ok. 100zł koszt. "Super", a jak się okaże, że to nie przegub? To niestety mała miejscowość 2-3 warsztaty...ten przegub jest prawdopodobny? Jest ktoś w temacie? Dziękuję za wszystkie wpisy, pozdrawiam.

 

Wizyta w innym serwisie. Auto do góry i widać przy lewym przednim kole jakby spadła ta gumowa osłona, mnóstwo smaru na zewnątrz, czyli jednak półoś...niby mogę jeździć aż zacznie fest nawalać, co chwila i głośno, wtedy półośka do wymiany. Oczywiście jak na złość na parkingu nie chciało stukać. Po wizycie, wyjazd z głównej bramy na ulicę i stuk, stuk, stuk..

 

 

Używka na Allegro ok 200zł...niby nie majątek, a te stuki to raczej "estetycznie" mi przeszkadzają, ale wydam 200zł + 100zł i to nie będzie to.. :)

 

Proszę Admina o podpięcie mojego posta pod podobny temat tutaj, sorrki.

 

Problem rozwiązany. 200zł na Allegro niemal nowa, lewa półośka + 60zł jej wymiana w warsztacie i po stukach ;)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!