Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dolot Megane


heheszki16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich <piwko> Jestem nowym użytkowanikiem forum oraz posiadaczem Meganki I phII z silnikiem 1.6 16v.

Jest to mój pierwszy post na forum , aczkolwiek forum obserwowałem już dużo wcześniej nie mając konta.

 

Zamieszczam ten post ponieważ przeczytałem chyba wszystkie wątki na forum dotyczące dolotu. Mam zamiar założyć stożek K&N, ale mój problem polega na tym, że nie wiem jakim kolankiem o jakim rozmiarze wyjść od strony ściany grodziowej i jaką średnice montażową powinien mieć filtr powietrza. Przeczytałem wszystkie wątki ale nigdzie nie ma tego typu informacji , których potrzebuje.

Dokładnie chodzi mi o takie coś jak to ma miejsce w clio w załączonym obrazku :

Zasady wklejania fotek się kłaniają.

 

 

P.S

Chciałbym założyc alusy do mojej meganki o rozmiarze 17 cali. Zastanawia mnie czy będą pasować, jeśli tak to na jakim profilu opony. Dodam, że często jeżdże wraz z 4 pasażerami i samochód chcąc niechcąc usiada . Miałem włożone 195/50/16 i wyglądało to tak : Zasady wklejania fotek się kłaniają.

Myślicie, że da rade włożyć bez problemu R17 , jeżdżąc w 5 osób?

 

Za ewentualne błędy w moim pierwszym poście przepraszam ;)

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

Tak jak już kiedyś pisałem, chciałbym założyc układ dolotowy do Meganki phII 1.6 16v, ale dręczy mnie jeden temat, a dokładniej - Odma. Co z nią zrobić? Ma ktoś jakiś pomysł na to? Albo miał ktoś do czynienia z tym przy budowaniu układu dolotowego? Jakieś proste rozwiązanie, cenne uwagi. Będe wdzięczny za każdą pomoc.

 

Pozdrawiam , Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!