Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Upusty na nowe meganki


werysoft

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić nową megan II. Teraz sa upusty do 8000zł na modele 2007r. Czy w styczniu lub w lutym są jeszcze lepsze promocje? Jak to wyglądało na początku 2007 roku? Kto wtedy kupił i z jakim upustem i dodatkami od dealera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jest większy ruch w sprzedaży wiec doświadczenia z roku ubiegłego mogą być inne.

werysoft, z ciekawości: Widze że jeżdzisz młodymi autami nie żal Ci że w ciągu miesiąca auto straci na wartości dodatkowo kilkanaście tysięcy złotych w związku ze zmianą rocznika, i przy sprzedaży te 8000zł rabatu za rocznik 2007 nie zrekompensuje sie w stosunku do rocznika 2008?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie było stać (na zakup) nowej Megi to bym się nie wahał, moim zdaniem utrata wartości nie jest argumentem mocniejszym niż świeżutkie auto przez nikogo nie używane! Z tego samego powodu nigdy nie kupię używanego telefonu czy ciuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt. Radosc z posiadania nowego auta, ktorym nikt wczesniej nie jezdzil jest bezcenna. Sam przymierzam sie do zakupu autka dla żony - chyba padnie na Swifta. Ale wg mnie z finansowego punktu widzenia zakup nowego auta na prawde oplaca sie dopiero gdy bedziesz nim jezdzil 4-5lat... wiec trzeba dobrze wybrac ;-)

 

Natomiast wracajac do Megane - jeszcz rok lub poltora i bedzie MIII. Nie szkoda kupowac auto noweczke, wiedzac ze za jakis czas bedzie nastepca? No chyba ze wtedy kupi sie MIII. Wszystko kwestia zasobnosci portfela... ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nawet bardzo dziwne... tak to nikt by nigdy nie kupil nowego auta...

po 2-3 latach kolejna faza a w miedzyczasie i tak co roku fabryka wprowadza jakies nowe elementy...

 

swoja droga PL to chyba jedyny kraj gdzie istenieje cos takiego jak wyprzedaz samochodow "z rocznika..." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od paru dni jestem posiadaczem RM2 Kombi. Upustu dostałem 12500, w tym 10tys. z klucza (8 za rocznik, 2 za lojalke) a 2500 własnymi siłami. Ale musiałem kupić w Gorzowie bo u mnie w mieście nie mieli ochoty na targowanie się. Z zakupem się spieszyłem, bo w sobotę był model, który mnie interesował a w poniedziałek już ktoś go zaklepał. Do kwietnia to nic nie zostanie, zwłaszcza z tych najtańszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!