Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane vs reszta świata


yaneq

Rekomendowane odpowiedzi

Być może ten temat na forum był już poruszany, być może nie. Jeśli był to proszę administrację o wyrozumiałość.

Czytam to wspaniałe! forum już trochę czasu i muszę stwierdzić, że mnożące się problemy z naszymi Megane utwierdzają mnie w przekonaniu, że to "szmelc". Przepraszam za wyrażenie, wiem jest zbyt ostre. Megane to świetne auta, ponadczasowe, o świetnej linii. Jednak jeśli chodzi o sprawy mechaniczne, ciągle ktoś się z czymś męczy. Powiedzcie mi, laikowi jeśli chodzi o sprawy mechaniczne. Jak Renault Megane maja się w porównaniu do innych aut innych marek tej samej klasy. Czy reszta świata jest bardziej niezawodna? Czy użytkownicy innych marek męczą się także z tyloma problemami? Jak to faktycznie jest w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yaneq, ja po raz kolejny napiszę na tym forum

czy wg ciebie wymiana sworzni wahacza to usterka z winy samochodu czy też po prostu poprzez eksploatację się zużyła? czy może łożyska kół? czy może amortyzatory? a może to że co 15tyś wymienisz olej to też jest be, nie spotkałem się w megance nawet tu na forum z usterką typu zapchana odma silnik staje itd, nie ukrywam że problemem są samochody z kluczykiem działającym jeszcze na IR i ich problemy z immobilajzerem, co się jeszcze psuje? a zapomniałem filtr powietrza trzeba wymieniać co 20000 jak w każdym innym aucie.

Do tego dodam że megane wśród swoich rocznikowych rywali ma najskuteczniejsze hamulce, brak problemów z chorobami skóry głównie z rdzą, a jeszcze nie są tak paliwożerne jak ich niemieccy koledzy a przy tym oferują wiele przyjemności z jazdy wyższe moce itd.

Jak się megane nie podoba to kup sobie golfa 3 albo astrę tudzież inny kompakt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie kosztują 50zł tylko... guma stabilizatora MAX 10zł sworznie wahacza 18zł kup sobie do Golfa lub astry hmm i weź pod uwagę że w tych innych samochodach wymienisz to tylko raz a w megane 2 razy policz i zobacz na czyją korzyść jest wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt..ze te cześci nie są drogie. tylko czesto bywa tak, ze użytkownik meganki wymieni połowe zawieszenia nim znajdzie przyczynę np. pukania :-? dotychczas podobne problemy znałem tylko z wpisów innych użytkowników tu na forum ale i mnie to sięgnęło, sam dobrze wiesz Robak :mrgreen: juz myslałem, że bedzie dobrze ale dupa, nie jest dobrze :-? jest tylko troche lepiej.. zaraz jadę walczyć dalej, dziś założe stare amory.. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dyskusja nie ma w ogóle sensu. Przecież forum jest stworzone po to aby pomagać innym użytkownikom, którzy mają z czymś problem, a nie piszemy na forum o zaletach renówek. Więc czytając forum można natknąć się tylko na 'wady' - jeśli w ogóle można to tak określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź sobie poczytaj, o wadach innych marek na inne fora, to się dowiesz jakie tam mają problemy
hahaha,ja pracuje w serwisie BMW i powiem Wam,ze plac nigdy nie jest pusty,a ludzie nie przyjezdzaja tu tylko na przeglad.Mnozace sie usterki elektroniczne,padnieze turba czy skrzynie biegow,przeplywomierze powietrza to codzienny problem.Nie ma w tej chwili BEZAWARYJNYCH aut,chyba,ze cofniemy sie 10 Lat do tylu,wtedy mozemy pisac,ze renault to padlo.W tej chwili wszystko od tego zalezy czy masz szczescie i trafisz na dobry egzemplarz,nie wazne jaki model auta. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tej chwili BEZAWARYJNYCH aut,chyba,ze cofniemy sie 10 Lat do tylu,wtedy mozemy pisac,ze renault to padlo.W tej chwili wszystko od tego zalezy czy masz szczescie i trafisz na dobry egzemplarz,nie wazne jaki model auta. :mrgreen:

 

Tą trafną konkluzją, chyba bym zakończył ten temat. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!