Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chcesz kupic?? zastanow sie..


pedrix

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy są jakieś różnice w wykonaniu Megi ph I (może były jakieś poprawki) ale ta co ja mam czyli 96r. jest nie do zdarcia. Ten samochód przeżywa czasem straszne katorgi, a na nim nie robi to większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na to, że w większości przypadków nowe samochody nie nadają się do robienia dużych przebiegów (z cierpliwoscią i pokorą czekam na lincz ;-) ). Z (nie tylko) moich obserwacji wynika, że auta projektowane są przez producentów na góra 200kkm (czyli okres użytkowania ~5lat) po tym przebiegu auta zaczynają się sypać, a cywilizowany europejczyk kupuje jeszcze nowsze z jeszcze mniejszym limitem kilometrów.

Egzemplarz z tematu zapewne do tego jest jeszcze pechowy, ale jakoś mnie to nie dziwi.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojny i koniecznie BEZAWARYJNYCH świąt :mrgreen::mrgreen::-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też, chociaż część CDIków ma już powyżej 600 tys i się trzymają całkiem nieźle (i tak na tle innych marek wypadają lepiej, aczkolwiek nieporównywalnie gorzej niż w przeszłości), choć z przykrością muszę stwierdzić, że i tu widać zaczny spadek jakości. Zobaczymy, co będzie po rozwodzie z amerykanami, może wreszcie, chociaż częściowo wrócą czasy świetności :mrgreen:

 

snap, oczywiście że tak by było najlepiej :mrgreen:

 

Jeszcze mi przyszło do głowy, że samochody moga starzeć się w różnoraki sposób, dla jednych najbardziej zabójczy będzie czas i starzenie się kiepskiej jakości materiałów, czy instalacji elektrycznej, dla innych korozja, a dla jeszcze innych przebieg, czyli szybkie zuzycie elementów pracujących. Jak wiadomo wszystko to prowadzi do awarii, mniej lub bardziej poważnych, pytanie teraz którą drogą poszła konkretna marka, uprzedzając Krzycha dodam, że Mercedes poszedł (jakieś 4-7 lat temu) drogą zdecydowanie korozyjną :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest teraz z rejestracją?>?? był sprowadzony z belgii przed 23 grudnia a facet jakiś tajemniczy jest nie wiem czy na niego też trzeba dowód rejedstracyjny z tamtąd, żeby nie było że go kupię a potem nie zarejestruje,. czego mam żądać od sprzedawcy, owiedzcie mi bo jestem zielony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy decyduje data sprowadzenia, czy data rejstracji, ale po 25 chyba trzeba miec dowod rejstracyjny pojazdu, a zadne faktury i inne papierki nie przechodza.

 

Tak czy siak - popros o oswadczenie sprzedawcy, ze samochod jest z prawem rejstracji na terenie RP. A poza tym najlepiej zadzwon do Wydzialu Komunikacji i zapytaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam auto z salonu, ale serwis renault omijam wszerokim łukiem. Ma ponad setke zrobioną i narazie odpukać pieknie lata. Za rok może wymienie też na megane ale kabrio i tylko w dieslu. Osobiście polecam wozik - za taka cene żadnego szmelcwagena z takim wypasem sie nie kupi. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!