Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.9DCI Grand Scenic , lublin


Sfoti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam uwag do autka, duży plus to fakt, że sprzedający podaje numer vin, większość go ukrywa.

FAP-a chyba nie ma tej mocy silnika.

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny lakier,trochę słońca a do tego parę trików i wychodzi taki diamencik na zdjęciu.Do sprawdzenia tył,przód oraz drzwi PP.Trochę za niski przebieg jak na stan niektórych elementów wnętrza.

Ten handlarz opisuje każde auto w ten sam sposób,więc czy można w 100% wierzyć powielanemu schematowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja jeszcze przedliftowa czyli PhI. Wskazują na to pewne detale nadwozia, ale to już końcówka produkcji tego modelu (pierwsza rejestracja w czerwcu 2006) i nie wykluczone, że może się znaleźć coś już z wersji poliftowej - jak np. możliwość zmiany języka na polski.

 

Autko wygląda ładnie. W sumie nie ma nic do zarzucenia

-z zewnątrz nie wiele można zobaczyć - czarny lakier i jeszcze to słońce;

-wyposażenie bogate, zgodne z opisem przynajmniej to co widać na zdjęciach (mało zdjęć wnętrza). Brak zdjęcia od strony kierowcy i nie wiadomo czy jest ESP/ASR - do sprawdzenia;

-co do radia to faktycznie trochę dziwnie wygląda - tak jakby ktoś coś majstrował i potem źle to poskładał. Myślę, że taka opcja też jest możliwa (sam tak mam, tylko że w scenicu z 2003r), że jest zwykły kaseciak i zmieniarka na 6 CD pod fotelem kierowcy. Fajna sprawa, jak się ma sporą kolekcję kaset magnetofonowych, to trzeba to jakoś wykorzystać, a nie tylko na CD wszystko nagrywać <zolta> ;

-dowiedz się co to za ogrzewanie niezależne;

-czy ma filtr FAP to nie jestem pewny, ale można to sprawdzić. Chyba powinien być widoczny jeśli od tyły na kolanach patrzysz wzdłuż rury wydechowej aż do silnika, ten filtr to taka okrągła puszka blisko silnika zaraz przed katalizatorem;

-sprzedawca pisze o udokumentowanym przebiegu - trzeba by to sprawdzić.

Według mnie egzemplarz godny uwagi. Tym bardziej, że masz niedaleko i zawsze możesz go obejrzeć na żywa jak wygląda.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!