Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Sedan a Grandtour


zyga07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na tym forum, ponieważ zastanwiam sie nad kupnem, Meganki w wersji sedan dCi 105 Km lub Grandtour, rocznik 2006 lub 2007 użwana u dealera, o sedanach nic nie znalazłem na forum, . Jedno jest pewne róznica w cenie znacząca po drugie bagażnik pojemnościowo taki sam. Nie wiem jak duża klapa jes w sedan od od kufra. Jak zachowuje się ten silnik w tych autkach, wszelki cenne informacje mile czytane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie silnik calkiem milusi. Nie jest to rakieta ale na pewno nie bedziesz zmuszany do jazdy prawym pasem (lub poboczem). Poczatkowo planowalem zakup 1.9 ale skonczylem na bogatszym wyposazeniu kosztem silnika i przyznam ze jestem calkiem mile zaskoczony. To co mi przeszkadza to na tle podobnych pojemosciowo silnikow w stosunku do konkurencji mam wrazenie, ze powoduje najbardziej odczuwalne drgania na biegu jalowym + najwiecej zabawy z lewarkiem zmiany biegow (ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic).

 

Ja wybralem kombi, raz ze wyglada o niebo lepiej (sedan moim zdaniem jest tak niedociegniety wizualnie, ze az przykro) a dwa co dla mnie najwazniejsze latwosc pakowania nieporownywalna z sedanem (mam male dziecko ten kto mial lub ma wie co to ze soba niesie tym co nie widza polecam zabawe z wozkiem dla takiego bobasa).

 

Zreszta co z tego ze w sedanie bedziesz mial olbrzymi bagaznik jak i tak nigdy nie wpakujesz do niego zwyklej pralki, duzego tv lub nie przewieziesz inaczej niz na dachu choinki na swieta (jesli kupujesz duze - ja w tym roku przewiozlem za jednym razem dla siebie 2,5 metra + 3,5 dla rodzicow - otwierana szyba w klapie bagaznika przydaje sie nie tylko do wkladania zakupow :mrgreen:) - w kazdym razie takimi przykladami mozna sypac jak z rekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!