Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić oryginalne tarcze i klocki, tył+przód w cenie 1500zł. Jak myślicie czy cena jest atrakcyjna jak za oryginalne części? W ASO wołają ok 2600 za to samo z tym że z robocizną.

Czy wiecie może jakiej marki są te części stosowane na pierwszy montaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył jest chyba SNR bo napeweno takie są łożyska kupując porżadne zamienniki SNR, TRW czyli nie w pudełkach Reanult może zamknięsz sie w kowcie 1tyś zależy jakie masz rabaty

Edytowane przez Tytan555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że rabatów nie mam żadnych, tzn. jestem klientem detalicznym więc hurtownie nie dają takich rabatów jak firmą które kupują hurtowo. Liczyłem to (chyba na częściach z Boscha) i wychodziło mi kilak stówek mniej, stąd też moje pytanie jakiej firmy są oryginały. Generalnie chodzi mi o to żeby nie przepłacać za to tylko że to oryginał ale jeśli to są jakieś porządne części to może warto się skusić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda część organalna jest robiona przez jednego z czołowych producentów i oznaczana często numerem lub logiem danego producenta samochodów

najszczesciej Bosch, TRW, Valeo

Z tego co widziałem masz tu możliwość zakupu w Inter Carsie z numerem klubowym więc rabat pewenie z 35 oczek.

Tobie już padły 4 tarcze przy 50tyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, całkowicie zapomniałem o zniżkach klubowych, dzięki za przypomnienie :) Mam przebieg 60 z hakiem, tarcze przód są jeszcze w 50% ok, tył trochę gorzej.

Do wymiany jeszcze trochę mogę pojeździć ale zacząłem się już powoli rozglądać za częściami i porównywać. Bo jakby nie było to nie mało te elementy kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napeweno zależy od warunków w jakich użytkujesz auto ja swoje tarcze z prozdu wymianialem przy okolo 90tyś bo kolejnych klocków juz by nie przetrwały a tył jest jeszcze w maire. Klocki tylne wymieniałem przy 86tyś obecnie 109tyś więc jak sie skończą wymienie tarcze.

Plecam na przód zimmermana i do tego klocki Ferod Premier lub A.B.S

Edytowane przez Tytan555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!