Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Scenica 1.6


aneta0708

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jestem zainteresowana zakupem scenica czy mozecie powiedziec cos na temat takiej sztuki.

http://otomoto.pl/renault-scenic-1-6-16v-led-alu-pdc-1reka-aso-C30650268.html

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze auto prześwietl. Z widocznych zmian i przeróbek widać, że poprzedni właściciel lubił w nim dłubać i zmieniać. Zmiany mogą byc tylko kosmetyczne ale mogą też być głębiej schowane.

Z tych mniej istotnych i pozytywnych to wymienione tylne lampy z wersji poliftowej, (a może po stłuczce, bo napisu SCENIC też na klapie nie widać) oraz dobudowane niefabryczne czujniki cofania. Tu trochę jest skopana wysokość montażu czujników, nieestetycznie to wygląda, a może też sugerować niestaranność i bylejakość wykonania, aby było...

Są też podmienione zabawki Audio. Radio nie współpracuje z wyświetlaczem i gołe głośniki w drzwiach.

To może sugerować, że posiadaczem auta był "młody, szybki i wściekły, co niekoniecznie dla auta było bezpieczne.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien dziekuje za szybka odp :) we wtorek moze wybiore sie na ogledziny wiec zdam relacje.

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Koleżanko, na tym forum używamy polskich znaków. Odsyłam do regulaminu w celu nadrobienia zaległości. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja przerabiałem już takie liftingi jak szukałem swojego "dzieciobusa".Jak będziesz się przyglądać to sprawdź z tyłu u góry pod klapą czy nie widać białych nalotów i czy są wszystkie naklejki pod klapą bo na zdjęciu ich nie widzę.Jak już sobie go dokładnie pooglądasz to weź go na przegląd przedzakupowy do Renault ,naprawde warto.Mi przy jednym Scenic-u mechanik w ASO znalazł bardzo dobrzę schowaną instalacje od haka , uszkodzony czujnik od KZFR oraz pomalowane tylnie nadkole.

Cena też dość wysoka.Ja za swojego z podobnym przebiegiem dałem w lutym ok 13.000.Fakt nie taka bogata wersja ale żeby aż taka róznica w cenie

Edytowane przez boban666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!