Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak przyuczyc Przepustnice przez Clipa


marek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszytkich,

od kilkunastu dni walcze z naglym brakiem wolnych, poprostu przy dojezdrzaniu do swiatel auto czasami gasnie oraz jak daje raptownie gazu najpierw sie dlawi ( oraz szarpie silnikiem)

Przepustnica w pelni elektroniczna (czyli bez korkowca i linki gazu) zostala wyczyszczona , nowe uszczelki rowniez wszystkie uszczelki od kolektora ssacego , nowe swiece nowe cewki.

Wyczytanie bledow wielokrotne Clipem nie pokazuje zadnych bledow.

Czytam na forum o adaptacji przepustnicy clipem niestety nieumiem tego u siebie znalec by tego dokonac(Clip made in China) , bylem nawet w serwisie Renault (Niemcy) powiedzieli mi ze przepustnicy sie nie ustawia ze ona sama sie ustawia.

Juz mi rece opadaja moze jakies sugestie , mam wrazenie ze po rozgrzaniu silnika problem z nierowna praca silnika sie nasila oraz czuasami potrafi zgasnoac.

Dzieki i Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę więcej przedrzeźniał przedmówcy.

Nie cytuj całego posta jeżeli odpowiadasz bezpośrednio pod nim.:mrgreen:

a jakie sa? ja mam wpelni elektroniczna bez linek i korkowca ( jak juz opisie powyzej.

lapka2.gif

Regulamin pkt.5.6 - pl-literki i 5.13 - cytowanie

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie, "manualna" na linkę i elektroniczna taka jak u Ciebie.

Próbowałeś odpiąć klemy od akumulatora?

Potem odpal auto i niech silnik pracuje aż się nagrzeje, bez naciskania gazu.

Dziwne, ale jak dotychczas wszyscy pisali, że przepustnicę elektroniczną trzeba zaadaptować CLIP-em.

Niestety nie wiem gdzie to ta funkcja w oprogramowaniu.

Jak masz fabryczne radio może być potrzebny kod do radia - na forum jest odpowiedni wątek na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedz, z kodem do radia niema problemu, z poprawna poprawna pisownia bedzie ciezko poniewaz nie posiadam polskich liter. Probowalem metody odloczenia odłączenia akumulatora jednak na krotki czas oraz wlaczonie zaplonu na 5 sekund pozniej wylaczyc zaplon na 10 sekund (jak silnik zimny) i Minute na wolnych obrotach. Bez zadnego efektu. Wczoraj wymienialem wszystkie uszczelki od kolektora ssacego oraz przepustnicy niestety jak psikam plakiem w okolicy przepustnicy na wolnych obrotach auto przygasa zadnych pekniec lub podobnych rzeczy niewidze nie widzę. Ale mysle ze przepustnica powinna byc szczelna, a jednak u mnie nie jest.

 

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki, interpunkcja

5.7 - logika wypowiedzi

Kolego, skoro faktycznie nie masz możliwości pisania polskich znaków, to należało ten fakt zaznaczyć - opisano to też w regulaminie, który widocznie pominąłeś. Polskie znaki to jedno, ale logiczna wypowiedz to co innego. Szanuj czytających Twoją wypowiedź. Zwracaj uwagę na znaki przestankowe, a na pewno to co napiszesz będzie bardziej czytelne.

Radzę w końcu zapoznać się z regulaminem, który zaakceptowałeś przy rejestracji. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zamkniecie Tematu Problem rozwiazany,

(jednak wymiana uszczelek kolektora ssacego oraz oringow przepustnicy pomogla) tylko ze dopiero problem ustapil na drugi dzien logicznie nie umiem sobie tego wytlumaczyc ze uszczelki sie ulozyly? , ale jednak pomoglo pozdrawiam i dzieki za zaiteresowanie.

lapka2.gif

Regulamin pkt.5.6 - pl-literki.

Więcej nie będę zwracał uwagi i przydzielam pasek, każde następne naruszenie regulaminu będzie skutkowało dodaniem kolejnego punktu do paska.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!