Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[megane I phII] 01', 1.8 16v co o tym sadzicie


nicpon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was kochani :?:

powiedzcie co myslicie o tej megi http://www.motoforum.pl/22/megane.html ,chce wymienic moja za doplata 3000zl

 

2001r

1.8 16v kupiony w polsce, wyposazenie pelne bez skory

myslicie ze warto tego mi w sumie trzeba auto mocne 5-drzwiowe i moja kochana megi :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie tylko dalem tego linka jak wyglada, na zywo jest takie samo no inny kolor weluru ;-) :?: i tak sie kurde zastanawiam bo jest mi potrzebne auto 5 drzwiowe do tego megane mi sie podoba a po drugie ten silnik to jest kompromis pomiedzy moca a spalaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nie zastanawiaj, jeżeli autko jest bez wad (pojedź na przegląd) to utarguj troche z tych 3tys np 2 tys i bierz ją :?: jak to napisał ktoś na forum:

ja bym probowal ;) :?: tez slyszalem ze to jest jakies wyjscie, kto nie ryzykuje ten nie ma

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.5

rzeczywisty czas od 0-100km/h to 9,1 s. spalanie bedziesz miec w miescie pod 11 litrow - wiem bo jezdzilem duzo na tym silniku. poza miastem bardzo trudno jest utrzymac srednie spalanie ponizej 9 litrow....( w lagunie na tym silniku, mimo szczerych checi nie umialem zejsc ponizej 9litrow, ale w przypadku lzejszej megane jest to pewnie do zrobienia) :?: kup sobie 1,6 16v :?: ........duzo lepszy silnik do tego auta niz 1,8.....w zupelnosci ci wystarczy a zobaczysz jak wielka jest roznica w tym przypadku pomiedzy 1,4 a 1,6 (wiem bo jezdzilem obiema) :?: . Pomiedzy 1,6 16v a 1,8 16v w przyspieszaniu jest zaledwie 0,7 sekundy (oczywiscie 1,8 jest jeszcze bardziej elastyczna), w przypadku predkosci max 4 km/h - nie wiem czy sie oplaca....... :-/

Inna sprawa jest to ze 1,8 16v to rarytas, trudno jest cos takiego znalesc, ale jak juz cos masz na oku sprawdzonego to rob jak pisal Piok. w 1,8 16v masz fajne wyposazenie co robi tu duzy + ; przede wszystkim welur, szyby tyl elektryczne, szyberdach, seryjny spojler (vs moja megane air).

wybor zostawiam tobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!