Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[megane I phII] 01', 1.8 16v co o tym sadzicie


nicpon

Rekomendowane odpowiedzi

a jakiego koloru jest to auto i gdzie mniej wiecej stoi?pytam sie bo to raczej rarytas, wiec jest duze prawdopodobienstwo ze znam auto,bo jedna stala kiedys niedalego mnie (zdarzalo mi sie pogadac z wlascicielem), zgodna z przedstawionym przez Ciebie opisem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielony kolor, ul marsa

 

[ Dodano: 2008-01-16, 14:38 ]

juz wszystko jasne ten oszołom chce moje auto i mam mu doplacic 5 tys. wiec sie bede rozgladal moze jeszcze znajde takie, chyba ze sprzedam swoje i dopiero wtedy bede cos dzialal :-/ 4tys. jeszcze moglem mu doplacic ale 5tys to juz zaduo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde doła złapałem bo nie powiem juz na autko sie napalilem a tutaj lipa :-/ :-/ moze zadzwonie do niego powiem ze daje 4tys. przyjezdzam i biore, zreszta ten koles to jakis zakret pasowaloby zeby ktos z warszawy tam podjechal i zobaczyl to cudo, moze jest jest jakis wspanialy kolega na forum z warszawy który pomoze :?::?: :-P naprawde ułatwiloby to sprawe nie musiał bym jechac w ciemno

 

[ Dodano: 2008-01-17, 14:11 ]

hmmm... widze wszyscy chetni :-(

 

[ Dodano: 2008-01-17, 20:13 ]

udalo sie ;) ;) ;) bronius pomoze.

 

[ Dodano: 2008-01-20, 21:51 ]

Mam do was drodzy forumowicze prośbe, mianowicie chciałbym was prosic zebyscie mi pomogli znalezc, Renault Megane 1.8 16v, moze ktos widzial jakies ogłoczenie?? bo napalilem sie a trudno jest cos takiego znalezc" w kupie siła" :?: ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No, silniczek mistrz. Jeździłem dużo, teraz mam już swoją, 1.4 16v, ale jak jest okazja, to rekwiruje auto starszej na test- drive :?: W mieście spokojnie można mieć spalanie na poziomie 10 litrów. No ale ten silnik prowokuje... ;] But niesamowity, elastyczność o niebo lepsza w porównaniu z 1.6 16v, osiągi również o niebo lepsze. Tylko sprzęgło się ciężko wciska, jak się człowiek przesiądzie z 1.4 16v, ale można się przyzwyczaić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo. Szczególnie jeżeli chodzi o elastyczność przy wyższych prędkościach - 1.6 niestety zostaje w tyle pod tym względem. I nie trzeba jeździć jak emeryt, żeby mieć 10 w mieście. Różnice spalania pomięczy silnikami benzynowymi naprawdę nie są duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powiem tak; na 1,6 16v przejechałem prawie 50 tysięcy i wiem ile wynosi srednie spalanie, na 1,8 16v przejechałem 20 tysięcy + 40 tysięcy i też wiem jakie rzedy wielkości spalania można tu uzyskac(co prawda w cięższym aucie, ale z "lżejsza nogą")

1.6 niestety zostaje w tyle pod tym względem
roznica w czasie rozpezania sie do 100 km/h wynosi 0,7 sekundy a roznica w v max podająze 3 km/h (dane katalolgowe), a jeżeli chodzi o elastycznośc przy wiekszych predkościach to powiem tak; jezeli jedziesz na 5-ate powyżej 120km/h i dasz gaz w podłoge to i tak wsytarczyc Ci momentu i mocy bys auto rozbujał bez zadngo problemu a roznica pomiędzy 1,8 a 1,6 duza nie będzie. Roznica pomiedzy 1,8 a 1,6 nie jest już niestety tak bardzo zauważalna jak pomiędzy 1,4 a 1,6 (nie tylko ze wzgedu na róznice 10km), zreszta osobiście uważam że jak ktoś chce miec siagi w 1,6 zbliżone do 1,8 to wystarczy zamontowac jakis fajny kolektor i na jedno wyjdzie.To jest moje zdanie i dalszej polemiki nie podejmuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!