Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś po nocy przy -20 otworzyłem auto z centralnego zamka(przycisk na kluczyku radiowo) kierunki mignęły. Dioda od immo migała tak jak zawsze i po przekręceniu jakie było moje zdziwienie jak rozległa się cisza zero reakcji tylko dioda od imma szybciej miga.

Wszystko dziala normalnie oprócz tej diody.

czy da się to naprawić w warunkach domowych czy trzeba jechać z autem do mechanika chociaż dzwoniłem do niego i on mi powiedział ze immo padło a koszt usuniecia jego przez jakiś emulator to koszt 500pln i będzie spokój na zawsze możliwe jest to?? czy to kolejna ściema i naciągnięcie na kasę, i jak taka ingerencja w komputer ma sie do późniejszej jazdy takim autem(sa jakieś cyrki czy działa to ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było podobnie, otwieram pilotem auto, kierunki migają w aucie zapala się światło, ale zaraz jak się otworzyło nagle zgasło i zamki na powrót zamknęły się same, ku mojemu zdziwieniu auto nie odpaliło a dioda immo migała jak szalona, nie była to wina akumulatora, bo był wtedy prosto ze sklepu i ładowanie go oraz podmienianie na inny, nie skutkowało "usunięciem" usterki, czy odblokowania immo, jedyne co pomogło to podpinka pod Clip'a. Od tamtego czasu (2 lat) nie używam zimą centralnego zamka i nigdy podczas zimy się immo nie zablokował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie używam zimą centralnego zamka i nigdy podczas zimy się immo nie zablokował

Po wyłączeniu zapłonu immobilaiser i tak się uzbraja więc nie ma to znaczenia moim zdaniem. Jak u mnie dioda od immo byskała jak szalona to musiałem wymienić BSI. Uszkodzenie spowodował mróz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro oddaje auto do mechanika i się okarze co padło.A jak narazie stoi ono w ciepłym garażu.

 

Dodano: 26 sty 2014 - 19:36

A jak wytnę immo to auto normalnie bedzie palic na tej stacujce i kluczu czy bedzie trzeba cos jeszcze robić.I jak centralny zamek z pilota ma do teo czy to osobna sprawa??

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - ortografia Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu zapłonu immobilaiser i tak się uzbraja więc nie ma to znaczenia moim zdaniem.

Oczywiście, że tak :unsure: i nadal w ten sposób działa, tylko opisałem swój przypadek kiedy to zimą podczas większych mrozów auto po otwarciu z pilota po prostu się zamknęło i zablokował się immo, zdarzyło się to 2x jednego roku, a od czasu kiedy zimą nie używam zamka problem się nie powtórzył. Możliwe, że i u mnie coś nie halo z BSI :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!