Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Humor


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

sadze ze kazdy z nas co jakis czas trafia na cos smiesznego, niewiarygodnego, zabawnego czym chcialby sie podzielic z innymi :mrgreen: to jest temat na wlasnie takie rzeczy

 

wiec i zaczne

 

lekcja angielskiego dla japonczykow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrzucam link do filmiku rodzimej produkcji, z wykorzystaniem BMW 535i jako przestroge dla tych, ktorzy lubia przesadzac za kolkiem. Kolejna sprawa to, ze z ogniem wcale nie jest tak latwo wygrac, a gasnice ktore nam sprzedaja tak na prawde na nic sie zdaja w sytuacjach awaryjnych. Obejrzyjcie filmik, tylko do samego konca.

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=335...5904&q=535i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc ten temat i ten filmik przypomniało mi się jak to z kolegą wpadliśmy na genialny pomysł - jechać na strefę przemysłową w Gliwicach i .. palić gumy jego poczciwą Audi 80LS o mocy 75KM przy pojemności 1.6 - głowicę miało ponoć z 1.8 i było to niegdyś auto jakiegoś tam mechanika.

 

W każdym razie, cała historia skończyła się na tym, że rozwalił się o północy przegub - auto praktycznie uziemione a do tego jak wyszło z czasem - przekładnia główna w skrzyni też się sypnęła.

 

Załączam filmik, jak to wyglądało - po tym paleniu właśnie "grzmotnęło"..

 

I poświadczam - NIGDY WIĘCEJ PALENIA OPON SAMOCHODEM.

 

PS: Później ze strefy przemysłowej pchaliśmy Audice przez całe Gliwice tj. z ulicy Gutenberga aż do Akademickej - około 10 km przez samo centrum tzn. ulicę Zwycięstwa.

Pewnie kamerki szanownej policji Nas zarejestrowały - o dziwo, żaden radiowóz nie przyjechał, bo i w sumie po co! :mrgreen:

 

Wniosek: Pchanie audi przez ponad 10 km wyszło Nam na zdrowie [mnie i mojemu koledze]. Niestety Audi ucierpiało.. :-/

 

Nigdy nigdy więcej takich wygłupów..

 

Link:

http://moroh.republika.pl/palenie_gum_audi80LS.3gp

[do obejrzenia filmiku wymagany QuickTime]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ogniem wcale nie jest tak latwo wygrac

 

szczególnie,jeśli się jest takim łomem,jak ten na filmie :mrgreen:

No to jest po prostu sztuka gaszenia, to co kolesie wyprawiali :)

Widze, ze na forum tez mamy amatorow mocnych wrazen hehe PS Jakby moje dTi mialo z 200KM :) to kto wie co by sie dzialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestroga dla tych ktorzy korzystaja z mozliwosci zaparkowania pod wejsciem do marketu :]

 

11:30 29.X.2006, Kraków, C.H.Zakopianka, k. Dechatlon'u

inwalida.jpg

 

facet nie mial uprawnienia wiec mu sie nalezalo! w tym dniu bardzo wialo i jak widac nawet solidny beton nie daje bezpieczenstwa :]

 

PS: szkoda tylko ze to renia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no wiec... jade jade jade przez miasto, troche sie nawkurzalem, ale to co zobaczylem jak zaparkowalem... od razu mi sie humor poprawil i to znacznie :mrgreen:

 

wiejski_00.jpg

 

wiejski_01.jpg

 

w koncu miec WV i go nie stjuninkowac to grzech :)

 

PS: sprytny pomysl na wykorzystanie zbednych plyt CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!