Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup megane coupe


elfuego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , jestem nowym użytkownikiem więc proszę o wyrozumiałość.

Obecnie posiadam Seata Cordobe 1.8 w gazie lecz mam juz dość tego auta ze względu na wieczne usterki .

W domu mam juz Renault dokładnie Megane II hatchback i bardzo wpadła mi w oko Meganka I w sporcie .

Chciałbym usłyszeć opinie na temat tego auta . Poniżej wstawię link ogłoszenia którym jestem zainteresowany i chciałbym zwrócić uwage na zdanie w opisie " Blacharsko do poprawy wypadało by pomyśleć podleczeniu progów i tylnych sierpach ogólnie tragedi niema"

http://otomoto.pl/renault-coupe-megane-coupe-sliczna-tuning-C32108939.html

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i w miarę szybką pomoc . Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosisz o wyrozumiałość, więc będę rzeczowy ;) Raczej nie wierzyłbym w to, że auto jest bezwypadkowe - maska siedzi krzywo, nierówne szczeliny są między błotnikami, pas przedni ten czarny o.O też z reflektorem nie zawsze ma po drodze. Poza tym to chyba takie auto co robi dużo hałasu, a średnio przyspiesza nawet pomimo tego, że właściciel mu 5 km dodał.

Może się naraże niektórym forumowiczom, ale jedyne co mi się w tym aucie podoba to lampy tylne, na prawdę są niezłe! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozwieję Wasze wątpliwości, bo od 98 roku były i takie i takie lampy. Do tego czarne logo renault na poduszce kierowcy. Do 98roku logo powinno być chromowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim proponuję sprawdzić blachy: jak nie będzie tragedii (progi, podłoga, ranty, kielichy itp.) oraz jeżeli to ewentualne puknięcie jest dobrze zrobione (jak zauważył Boss widać nierówne spasowanie), to można się pokusić o obejrzenie. Szczególnie, że jest niestara jeszcze instalacja LPG i że zrobiono zawieszenie + tylną belkę.

A jeśli chcesz coś bardziej żwawego, to szukaj 2.0 8v, a najlepiej 2.0 16v :)

Edytowane przez Don_Pedro_123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!