Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

błędy kompa w wyświetlaniu -ilości km i pali


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.... Jestem nowym użytkownikiem Reni Sceni 1.9dci '00... i mam z nią problem... komputer pokazuje nie wszystkie informacje jakie powinien tj. nie chce wskazać ilości km jakie można zrobić na paliwie które pozostało w baku... po przetestowaniu komputera - przycisk + stacyjka - komp pokazuje ilość paliwa w zbiorniku lecz ostatnia informacja to nie OK tylko "J h"... chyba kod błędu... inną dziwnąrzeczą jest to, że przed zatankowaniem komp pokazał, że jest w nim 5L paliwka, gdy dolałem kolejne 25 wyszło, że..... i tu niespodzianka.... 39.... myślę, że to nie wina dystrybutora paliwa... ale jeżeli tak to podam adres ;-)... jak usunąć ten błąd :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja jestem świeżym użytkownikiem Scenica 1.9 DCI z 2002 i chyba mam podobny problem tzn. po zatankowaniu do pełna komputer nie wyświetla informacji o ilości paliwa, średnim spalaniu itd. Jest migająca kreska. Czy i w jaki sposób można zresetować kompa żeby wszystko działało

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjedz w trym diagnostyczny i nacisnij reset. Na jakis czas pomoze, ale potem znow bedzie to samo. Nie wiem od czego to zalezy.

 

Maryan... pomogło, dzięki wielkie... został tylko jeden problem... który ze wskaźników pokazuje właściwy poziom paliwa... wskazówka jest troszkę powyżej 1 kreski nad zerem... a komp pokazyje jeszcze 14 litrów... puki nie zatankuję po dach to się chyba nie przekonam... :?:

 

[ Dodano: 2008-01-28, 19:36 ]

[cięcie]

 

Wspinek... naciśnij guzik kompa i przekręć stacyjkę... następnie najedź na obcję która Cię interesuje i naciśnij ten guzik na zegarach... to jest w tym wypadku reset...

 

Nie cytujemy posta w całości, odpowiadając bezpośrednio pod nim. Naruszasz regulamin. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam megi '99r (jak w opisie). Komputer działa ok, lecz nie wylicza mi km do zrobienia na tym co zostało w zbiorniku. Czy w takiej megi jak moja też trzeba zresetować kompa? Jeśli ktoś wie to mile widziana pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!