Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane F1 R25, R26


MeHow

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Co o tym sądzicie ?

Zna ktoś z Was to atuko?

(ja zauważyłem brak tabliczki z numerkiem pod hamulcem ręcznym i ksenony z regulacją wysokości świateł :) )

http://otomoto.pl/renault-megane-2-0t-250-km-f1-team-r-26-dea-C32588646.html

ps. wiem, że auto miało 2 właścicieli i zostało kupione w PL

 

pozdrawiam

Edytowane przez MeHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Renault Polska skoro zatwierdza taki "serwis" w Polsce to może warto powiadomić centralę w Dieppe...

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Może faktycznie auto było cały czas serwisowane w ASO, ale co mają do tego ksenony? Nigdzie nie ma napisane w ogłoszeniu, że auto jest bezwypadkowe. Według mnie takie nie jest chociaż książeczke serwisową pewnie ma :)

Przód (maska ze zderzakiem) krzywo się schodzi, są te ksenony z ręcznie regulowaną wysokością, więc auto z dużą dozą prawdopodobieństwa miało dzwona w przód. Tabliczki nie ma, ale dealerzy też chcą jak najwięcej zarobić i często prawdę faktyczną naginają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dealerzy też chcą jak najwięcej zarobić i często prawdę faktyczną naginają :)

I o to właśnie mi chodzi z tą centralą w Dieppe (kwatera główna Renault Sport).

Ja rozumiem, że "nieświadoma" osoba prywatna co sprowadza samochody z zachodnich komisów może być tak niekompetentna ale żeby autoryzowany dealer tak świadomie wprowadzał klientów w błąd więc tylko baty od centrali by im przemówiły do rozsądku bo autoryzcja do czegoś zobowiązuje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto nigdy nie miało xenonów. Spryskiwacze wychodziły zawsze :) co nie oznacza że od razu lampa ma być z xenonem.

Choć w opisie mają: "Lampy ksenonowe ze spryskiwaczami"

Felgi są z VelSatisa - ze złym ET - to auto musi się strasznie źle prowadzić...

 

co do dealera to z niego taki dealer Renault jak z koziej dupy trąbka. Sprzedają wersję: "2.0T 250 KM F1 Team R-26" gdzie takiej wersji wogóle Renault nie wypuściło

Albo F1 TEAM albo F1 R26... a tu na F1 Team ma złe Recaro a na F1 r26 nie ma tabliczki z oznaczeniem nr.

VIN powinien powiedzieć wszystko o wersji i wyposażeniu :)

Patrząc na cenę to jest ok jeśli auto naprawdę bezwypadkowe - tabliczka mogła zaginać :)

 

I jeszcze jeden cytat z opisu: "Lusterka w kolorze szary techno" - gdzie one są bo ja ich nie widzę ;) :)

 

P.S. Nadmienię tylko iż to że ktoś jest dealerem to nie znaczy że nie robi wałków... u Zdunka w Gdańsku stoi Fabia na sprzedaż. na liczniki lekko ponad 100 tys km. Szkoda tylko że to byłe auto służbowe mojego kolegi i było tam grubo ponad 150 tys km jak ją oddawali do Zdunka w rozliczeniu...

Edytowane przez Shymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Połączono z już istniejącym tematem.

Albo to jakaś plaga, albo sprzedający nie wiedzą co sprzedają...

...kolejny F1 z ksenonami regulowanymi z deski rozdzielczej.

Oceńcie sami.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4143183593

 

ps. wiem, że naklejki pomiędzy R25 i R26 się różnią, R25 ma paski (jak ten z ogłoszenia) a R26 ma szachonice ale nie wiem czy określenie F1 Team dotyczy R25 czy R26 bo jeden i drugi model ma takowy napis na naklejce? czy naklejka na bocznej ściance mocowania fotela kierowcy (napis F1 Team i numer) jest oryginalna?

 

pozdro

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka na fotelu nie jest oryginalna, R26.R ma tylko na fotelach naklejki RENAULT SPORT oryginalne ,reszta to upiększenie właścicieli ( ja też takie mam na obu ^^ dokładał poprzedni właściciel ) a xenonów tam nie ma, to zwykle soczewki z czarnym środkiem. i z tego co wiem R25 nie było sprzedawane w Polsce..

dokładna nazwa według producenta R26 to : Renaultsport 230 Renault F1 Team R26

a R25 to :Renault Sport F1 Team

Edytowane przez arni88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki arni za wyjaśnienie ^^

odnośnie ksenonów zauważyłem też jedną zależność,

ten element, w którym zamontowana jest soczewka przy ksenonach jest czarny i dopiero na samym końcu przy soczewce jest srebrny pierścień,

natomiast przy światłach tradycyjnych soczewkowych cały ten element od poczatku do końca jest srebrny...

 

ps. co tzn. soczewki z czarnym środkiem?

 

pozdro

Edytowane przez MeHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon tez zawsze fabrycznie był z czarnym środkiem, a zwykłe lampy były jasne i czarne..

arni chodzi Ci o to, co mniej wiecej ja napisałem, że xenony mają na końcu przed soczewką srebrny pierścień a reszta tego elementu przed tym pierścieniem jest czarna czy piszesz o czymś innym?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

arni wielkie dzięki za fachowe i profesjonalne wyjaśnienie tematu :)

Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów.

 

Dodano: 01 cze 2014 - 23:33

Co o tym sądzicie?

http://allegro.pl/show_item.php?item=4287785471[/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!