Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szalejące wycieraczki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam parę dni temu podczas ulewy moje wycieraczki zwariowały a ze jestem świeżym użytkownikiem autka to nie wiem co jest grane problem polega na tym ze po włączeniu na 2 lub 3 bieg po paru muniach pracy zatrzymywały się w połowie szyby lub w pionie i nie chciały ruszyć aż do ponownego wyłączenia i włączenia czy ktoś miał podobny robalem i jak go rozwiązać??

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :( Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :)

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :)

Nikt was nie goni :) Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :) ;) -Prezes

 

JAK BYŚ MIAŁ DWÓJKĘ MALUTKICH DZIECI I ZEPSUTE AUTO A DBAŁ BYS O ICH BEZPIECZEŃSTWO TO NA PEWNO BRAKOWAŁO BY CI CZASU NA POPRAWNA PISOWNIE A I TAK SIĘ STARAŁEM POTRZEBUJE INFORMACJI A NIE MAM WIELE CZASU NA DOKŁADNE SPRAWDZANIE A I TAK WSZYSCY WIEDZA O CO CHODZI.

Edytowane przez MELONIARZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK BYŚ MIAŁ DWÓJKĘ MALUTKICH DZIECI I ZEPSUTE AUTO (...)

Zapomniałeś dopisać, że masz również dys(leksję/ortografię/mózgię) [niepotrzebne skreślić]. A poza tym, nie krzycz.

Też mogę wszystkich wyzywać i obrażać, a na koniec dodać że mam Zespół Tourette'a... Czy to coś zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie krzyczałem

Jak nie, jak TAK :) A to poniżej to czyje :) :)

JAK BYŚ MIAŁ DWÓJKĘ MALUTKICH DZIECI I ZEPSUTE AUTO A DBAŁ BYS O ICH BEZPIECZEŃSTWO TO NA PEWNO BRAKOWAŁO BY CI CZASU NA POPRAWNA PISOWNIE A I TAK SIĘ STARAŁEM POTRZEBUJE INFORMACJI A NIE MAM WIELE CZASU NA DOKŁADNE SPRAWDZANIE A I TAK WSZYSCY WIEDZA O CO CHODZI.

Żebyś wiedział ze mam dysleksje i ortografie

Ortografii nie można mieć, chyba, że w poważaniu :mrgreen:

 

Kol. P_r_z_e_m_o, dał już wskazówkę więc dalsza jałowa dyskusja nie ma sensu.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!